Najlepšia vec pre Packers a Montgomeryho je jeho odchod

Totálny skrat Running backa Packers vyvolal veľkú diskusiu. Podľa viacerých zdrojov hráči Packers Montgomeryho totálne odpísali.

Zase náš klasický scenár. Prehrávame tesne, súper odkopáva a my dostávame v posledných dvoch minútach šancu na obrat. Rovnako to bolo aj včera. Running back Ty Montgomery bol pripravený v backfielde ako returner. Každý si pomyslel, že logicky loptu zakľakne. Nestalo sa. Monty sa rozbehol a chcel si čosi dokázať. Namiesto istoty riskoval. Pohnojil to. Totálne. Loptu niesol proti asi piatim linebackerom v jednej ruke a ešte pred kontaktom mu tam lietala. Napokon dostal úder a vypadla mu. Fumble recovered by Rams. Koniec. Je po zápase. Aaron si môže sadnúť…

Po niekoľkých hodinách som si pozrel najnovšie informácie o Packers a všetky hovoria jedno – Montgomery dostal pokyn, aby zakľakol. S tým išiel na trávnik. On sa rozhodol, že playcalling otočí a ešte to perfektne vyšperkoval.

„Aaron bol neskutočne nahnevaný. Mal na to plné právo. Kričal – Take a fcking knee! (preklad by to celé pokazil). Bol šialený,“ povedal tréner Packers Mikeovi Silverovi z NFL.com

Niekoľko hráčov a členov povedalo, že ich sklamal, podrazil im kolená, totálne zaskočil a podobne. 

„V predošlom drive ho tréneri stiahli, hodil o zem prilbu a sadol si. Pred kickoffom mu povedali, aby zakľakol. On aj tak bežal. Viete čo to bolo? On si proste povedal, že to ide spraviť podľa seba. Je to ****** žart,“ hovoril jeden z hráčov Packers a pokračoval:

„Hovoril som si, že čo to preboha robí? Máme Aarona Rodgersa, najlepšieho QB, ktorý kedy chodil po trávnikoch a ty riskuješ? Je to Aaron! Všetko čo máš urobiť je zabezpečiť, aby dostal loptu do rúk!“

Montgomeryho fumble nebol jedinou fatálnou chybou. Po zápase Rodgers priznal, že útok mal hrať celkovo lepšie.

„Obrana hral perfektne. Zastavovala ich stále. Mali sme mať viac ako desať bodov a rozhodnúť zápas skorej. Ten záver bol proste frustrujúci.,“ zhodnotil Rodgers.

„To nás zranilo. Celý zápas bol o maličkostiach, ktoré sa v závere spojili do jednej obrovskej hlúposti. Neviem stále čo to (Montgomery) predviedol. Stále som v šoku,“ povedal ďalší hráč Packers.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *