Nové informácie ohľadom zdravotného stavu Aarona Rodgersa!

Mike McCarthy nám povedal pár slov na adresu Aarona Rodgersa.

Hlavný tréner Green Bay Packers Mike McCarthy mal pred malou chvíľkou tlačovú konferenciu a samozrejme hneď v úvode padla otázka ohľadom zdravotného stavu nášho starting QB Aarona Rodgersa.

„Budeme to posudzovať deň po dni. Samozrejme je tu nádej, že bude hrať. Avšak my mu dáme celý týždeň na to, aby sa pripravil. Bude sa to posudzovať deň po dni a uvidíme ako na tom sme,“ povedal Mike McCarthy pred stredajším tréningom.

Na túto tému sa novinári samozrejme pýtali aj hlavného trénera Minnesoty Vikings Mika Zimmera a ten v tom má jasno. Je si istý, že Aaron bude v nedeľu hrať. 

Aaron tak celý týždeň strávi v skupine hráčov, ktorá sa lieči zo zranení. Takže quarterback číslo 2 – DeShone Kizer dostane poriadne veľa priestoru a v tréningoch bude trénovať s 1. tímom. DeShone po zranení Aarona Rodgersa začal sľubne a prešiel až ku súperovej end zone, no následne spravil fumble a prišiel o loptu a v ďalšom drive hodil pick-6. 

„Nemôžete hrať quarterbacka, ak sa nedokážete postarať o loptu. Ak sa pozriete na našu históriu a špeciálne na turnover ratio, tak zistíte, že množstvo času a energie, ktoré sme vložili do trénovania ochrany lopty sa vyplatilo a bola to naša obrovská výhoda a je to nesmierne silná stránka Aarona Rodgersa. DeShone sa musí z týchto dvoch chýb poučiť,“ nechal sa počuť McCarthy. 

Na základe McCarthyho slov som si na 99,99% istý, že informáciu o tom, či bude Aaron hrať sa dozvieme až v deň zápasu. A myslím si, že hrať bude. Hráme doma proti tímu, ktorý nám v minulej sezóne po skvelom štarte odpálil šancu na úspešnú sezónu a Aaron zo zápasu odchádzal so zlomenou kľúčnou kosťou. Aaron určite chce a bude robiť všetko preto, aby do tohto zápasu nastúpil a mal tak šancu sa Minnesote odplatiť. Keby sme teraz hrali napríklad proti Redskins, tak si myslím, že Aaron by si oddýchol a neriskoval by väčšie zranenie. No toto je divízny rival a slová fanúšikov Viqueens Rodgersa určite len viacej motivujú do tohto zápasu nastúpiť. Avšak oplatí sa riskovať vážnejšie zranenie kvôli jednému zápasu a tým pádom odpísať ďalšiu sezónu? A ešte keď tam majú Vikings takých psychopatov ako napríklad Barr. Radšej by som bol, keby si Aaron jeden zápas oddýchol a potom keď tak naskočil do zápasu proti Redskins a následne proti Bills. Áno, je to nesmierne dôležitý divízny súboj, avšak ak by sa zápas proti Vikings aj náhodou prehral, tak by sme prehrali len jednu bitku a nie vojnu. No a kto sa smeje na konci, tak ten sa smeje najlepšie, no nie?! Aký názor na to máte vy?

 

2 thoughts on “Nové informácie ohľadom zdravotného stavu Aarona Rodgersa!

 • 13 septembra, 2018 at 7:46
  Permalink

  Myslím si ze hrát bude, nicméně doufám ze nebude a ze se doléčí.

  Reply
 • 13 septembra, 2018 at 16:33
  Permalink

  Presne tak, môžem to len napísať po slovensky: Dúfam, že nebudeme riskovať.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *