Packers podpísali TE Lewisa!

Big dog sa vracia do Green Bay!

Green Bay Packers a tight end Marcedes Lewis sa dohodli na podmienkach jednoročného kontraktu na $2.25M. Lewis sa stal voľným hráčom, no Packers sa tohto skúseného hráča rozhodli podpísať na nový kontrakt. Big Dog bol v posledných dvoch rokoch lídrom našej kabíny a aj napriek faktu, že už vstupuje do svojej 15. sezóny v NFL, stále patrí medzi najlepšie blokujúcich tight endov v lige.

Detaily kontraktu: 1 rok,$2.25M, $1.05 podpisový bonus, $1.1M salary, $9,375 na zápas (aktívny) – roster bonus… $750K hrací čas plus motivačné za playoff.

Toto rozhodne nie je podpis typu „Uvidíme, či dokáže hrať“, Packers veria, že sa dostane do 53ky. V januári Big Dog povedal: „Myslím si, že mentálne a fyzicky som bol počas posledného roku vo veľmi dobrej forme. Veľmi rád by som sa vrátil späť. Keď sa ráno zobudím, stále to milujem.“ Lewis v roku 2018 pod McCarthym odohral len 190 ofenzívnych snapov (17.7%), no pod novým head coachom Mattom LaFleurom sa jeho herné vyťaženie vyšplhalo na 487 ofenzívnych snapov (45.2%), keď na ihrisku pôsobil najmä ako in-line tight end na blokovanie a aj vďaka nemu sa tak darilo nášmu RB Aaronovi Jonesovi. Práve Lewis urobil kľúčový blok pri mnohých Jonesových veľkých behoch. Aaron sa už k tomu stihol aj vyjadriť a na Twitter napísal: „Vy viete, že som rád! Je to líder ako na ihrisku, tak aj mimo!“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nová posila do OL!  |  REGISTRÁCIA DO FANTASY FOOTBALL SPUSTENÁ!  |