Packers prepustili puntera Justina Vogela!

Po vynikajúcej rookie sezóne prišlo prepustenie!

Len týždeň potom, čo Packers draftovali puntera J.K. Scotta z Alabamy v 5. kole, prepustili nášho minuloročného puntera Justina Vogela. Justin prišiel do Packers ako nedraftovaný nováčik z Miami. Počas minulej sezóny sa Justinovi nesmierne darilo. Dokonca stanovil tímový rekord v ´net punting´ yardoch (41.6) a pripísal si iba 2 touchbacky. Tí, ktorí čítate moje články pravidelne, tak určite viete, že práve Justina Vogela som označil za najlepšieho nováčika minulej sezóny v tíme Green Bay Packers a dokonca bol zvolený za náhradníka do Pro Bowlu.

Osobne som z tohto kroku prekvapený, keďže som čakal „bitku“ o miesto starting puntera počas training campu, takto Packers všetko vsadili na jednu kartu a tá karta je otočená lícom nadol. Nevieme, či to je eso, alebo len nejaká slabé dvojka, či trojka. Jediný zmysel za týmto prepustením vidím v tom, že sa uvoľnilo jedno miesto na súpiske do training campu a samotný Vogel sa vypýtal, aby ho prepustili.

Justin, ĎAKUJEME za neskutočnú rookie sezónu a v budúcom pôsobisku prajem len a len všetko to najlepšie! Go Pack Go!

3 thoughts on “Packers prepustili puntera Justina Vogela!

 • 4 mája, 2018 at 21:15
  Permalink

  Tak, slovy klasika, mozna, ze to na jednu stranu smysl dava, ale na druhou stranu to propusteni zadny smysl nedava…:-)

  Reply
 • 5 mája, 2018 at 16:42
  Permalink

  Musi v tom být něco, do čeho nevidíme. Cap space třeba?

  Reply
  • 5 mája, 2018 at 15:58
   Permalink

   Cap Space určite nie, keďže Justin bol nedraftovaný nováčik, čiže bral minimum… Ja si skôr myslím, že sám Justin sa vypýtal. Pre neho to je určite lepšie sa teraz začleniť do tímu ako byť na začiatku septembra cutnutý a narýchlo sa prispôsobovať.

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Jordy Nelson: Comeback Player of the Year  |  Hodnotenie hráčov za sezónu 2017 - Tight ends  |