Postrehy z Training Campu 2018 – 15. deň

Máme za sebou posledný verejný tréning!

Packers mali v posledný verejný tréning počas tohtoročného training campu! Poďme sa teda pozrieť na to, ako tento posledný verejný tréning prebiehal!

Minulý rok posledný verejný tréning vynechalo 10 hráčov, jeden bol v injured reserve a dvaja v PUP. No tento rok sme mali len troch hráčov, ktorý sa tréningu nezúčastnili kvôli zraneniu, jedného v injured reserve a nikoho na PUP. Doposiaľ a dúfajme, že už posledné zranenie na celú sezónu sa prihodilo ILB Jakovi Ryanovi, keď si hneď v úvode training campu pretrhol predný krížny väz. Vyzerá to tak, že všetci starters budú na úvodný zápas proti Bears pripravení na 110%! Aaron Rodgers sa tréningu nezúčastnil kvôli chorobe, avšak dneska je už oukej. Ďalší hráči, ktorí netrénovali: ILB Oren Burks (rameno), WR Jake Kumerow (rameno) a OT Kyle Murphy (členok). Do tréningu sa vrátili RB Devante Mays a WR Trevor Davis.

Tento rok po 1x za McCartyho 13 rokov za kormidlom Packers sme nemali žiadny ranný tréning a Mike sa k tomuto vyjadril tak, že chce, aby si mladí hráči navykli na režim regular season. No možno za tým boli aj zranenia a počas minulých rokov sa prihodili najmä počas ranných tréningov. Kto vie…

Rookie quarterback Tim Boyle prešiel takmer celým training campom bez hodenej interpcetion v tímových drilloch. Treba brať do úvahy fakt, že odohral aj najmenej snapov a mal najmenej pokusov o prihrávku. No stále je to nezvyčajné, že rookie, ba dokonca nedraftovaný, vydrží takto dlho bez interception, keď v minulej sezóne za Eastern Kentucky hodil 11 TDs a 13 interceptions. No v pondelok hodil hneď tri. Jeho prvá interception prišla po jeho nepresnej prihrávke na WR Valdes-Scantlinga a loptu zachytil corner Josh Hawkins. Bola to čisto Boylova chyba, lebo MVS bežal svoju routu ukážkovo. Druhá prišla v end zone. Hádzal loptu na TE Jimmyho Grahama, no toho na konci end zone predskočil safety Marwin Evans a loptu zachytil priamo pred Jimmyho očami. Grahamovi sa toto ešte počas training campu nestalo, žeby ho niekto v end zone takto zastavil. Evans následne spikol loptu v tesnej blízkosti Grahama, čím mu vrátil to, čo Jimmy robil obrane celý camp po každom jednom TD a obrana oslavovala, ako keby vyhrala Super Bowl. Tretia interception prišla po zrazenej prihrávke od Hawkinsa, ktorá smerovala na TE Marcedesa Lewisa. Loptu v skoku parádne zachytil DB Quinten Rollins, na štýl Juliana Edelmana v Super Bowle. 

QB DeShone Kizer dokáže hádzať dlhé lopty a to nám predviedol aj v pondelok. V úvode tréningu našiel svojím dlhým hodom WR J´Mona Moora, ktorý v súboji porazil cornera Donatella Browna a skóroval touchdown. O niečo neskôr hádzal ďalšiu dlhú loptu, no tentokrát na WR Davanteho Adamsa, ktorého pokrýval CB Josh Hawkins. Kizer hodil chytateľnú loptu, no Adams ju pohladil len končekmi prstov. Kizer mal spomedzi QBs jednoznačne najlepší tréning, keď sa mu podarilo trafiť niekoľko pekných lôpt stredom ihriska. 

Brett Hundley zaznamenal jednu interception, keď hodil loptu za chrbát Randalla Cobba, ktorý úplne voľný bežal krížom cez stred ihriska, Cobb loptu zrazil len jednou rukou, avšak priamo do náručia CB Tramona Williamsa. 

Spomedzi cornerov sa darilo Kevinovi Kingovi, ktorý dokáže naplno využívať svoju výšku a dlhé ruky. Nádherne zrazil prihrávku, ktorá smerovala na WR EQ St. Browna, ktorý bežal out routu. Na pozícií nickela boli startermi Kevin King, Jaire Alexander a Davon House. 

Tréning sa kvôli zlému počasiu musel presunúť pod strechu do Don Hutson Center. Nie je nič nezvyčajné, že sa punterovi podarí trafiť strechu, no JK Scott ju trafil hneď 4x zo 7 puntov. Celkom úsmevná situácia 🙂 Väčšinu snapov hádzal Scottovi Zach Triner. Bradley Hunter trénoval sám na sideline. 


Toto je posledný článok z tohtoročného training campu. Dúfam, že sa vám moje postrehy z jednotlivých tréningov páčili a aspoň trošku som vám priblížil atmosféru training campu! 🙂 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Jordy Nelson si adoptoval dieťa!  |  Green Bay Packers našli svojho nového head coacha!  |