Postrehy z Training Campu – 3. deň

Máme za sebou 1. tohto sezónny tréning v chráničoch! Poďme sa teda spoločne pozrieť na to, čo sa udialo!

Ak bude naša OL hrať tak ako počas tohto 1. tréningu v chráničoch, tak absolútne nebude záležať na tom, kto bude starting runnig back. V prvom nácviku hry 11 na 11 v chráničoch, OL dokázala robiť obrovské diery pre Montgomeryho a rookieho Jamaala Williamsa proti obrane č.1.  A práve Montgomery ich dokázal parádne triafať a predvádzal kvalitné cuty. Potom Aaron Rodgers skompletoval pekný screen na fullbacka Aarona Ripkowskiho pre cca 20 yardov. McCarthy povedal obrane, nech sa prebijú cez bloky. No hneď ďalšia hra skončila 9 yardovým behom Montgomeryho. Následne Guion zastavil Montgomeryho na krátkom 3. downe, no po 2 passových akciách zaznamenal Willimas 15 yardový beh. No ako lajna č.1 opustila ihrisko, tak behová hra neexistovala. Rookies Aaron Jones, Devante Mays a Kalif Phillips nedokázali získať ani yard. No keď lopta bol v inside 10, na ihrisko prišla opäť prvá lajna a Rodgersovi s Montgomerym vyšiel screen pre 6 yardový TD. Potom v ďalšom drive Aaron scrambleoval a následne našiel v end zóne TE Lance Kendricksa pre 8 yardový TD a v ďalšém Montgomery skóroval TD po 6 yardovom behu. Rookie Kofi Amichia ukázal svoju atletickosť a pri blokovacích drilloch 1vs1 mal bilanciu 3-1, keď porazil Kennyho Clarka, Deana Lowryho a Briana Pricea. Pekný debut v drese Packers má za sebou aj RG Jahri Evans, ktorý bol 2-0 proti Lowrymu a Jean Francoisovi. RB Ty Montgomery nemal najlepší úvod v blokovacích drilloch, keď mal bilanciu 1-4. Jediné víťazstvo mal proti LB Cody Heimanovi. Solídny štart má aj OLB Jayrone Elliott. Mal bilanciu 2-0, keď vďaka svojej rýchlosti porazil 2x Kyle Murphyho. Kyler Fackrell mal blilanciu 2-0.

Ako som včera vychválil WR Trevora Davisa, tak dneska sa predviedol v negatívnom svetle. Davis muffol 60 yardový punt Justina Vogela (hang time 4.69s). Potom dropol pass od Bretta Hundleyho na corner route do end zone. Neskôr mohol zahrať veľkolepú hru, keď sa uvoľnil a bežal nestrážený svoju routu, no opäť nedokázal zachytiť Hundleyho pass. A aby toho nebolo málo, v rohu vyskakoval po lopte, no loptu nedokázal zachytiť a tá mu narazila tvrdo do ramena. Následne opustil tréning, no v šatni ho bolesť chvalabohu prešla. Na kick returne pracovali Davis, Janis, Aaron Jones a McCaffery.

Okrem Davisa, CB Josh Hawkins si podvrtol členok, no po tréningu povedal, že to nie je nič vážne. Tréningu sa nezúčastnili DT Montravious Adams (noha) a CB Herb Watters (noha). LB Vince Biegel (noha) a CB Demetri Goodson (koleno) sú stále na PUP liste.

Starting CBs boli Davon House a Quinten Rollins. V nickel package sa Rollins posúval dovnútra a rookie Kevin King do vonka. Rollins počas celého tréningu vygumoval Randalla Cobba. Cobbovi nedovolil ani jeden catch a v end zone zaznamenal interception, keď zachytil Rodgersov pass, ktorý smeroval práve na Cobba. Safety Marwin Evans zachytili interception pri hre 11 na 11. LaDarius Gunter mal jednu pri 1vs1.

Guard Lane Taylor 2x ustrážil DL Mike Danielsa pri 1vs1 pass rush drille a raz Daniels padol na kolená. Daniels sa takto vyjadril na adresu Taylora: „Lane sa každým rokom zlepšuje, teším sa na súboje proti nemu. Sú to dobré súboje.“

Kicker Mason Crosby si zakopal svoje prvé tohto sezónne FGs a Justin Vogel bol holderom pri 6/7 kopov. Mason premenil 33, 36, 38, 40, 46 a 48 yardové kopy, 42 yardový minul, keď loptu kopol vedľa ľavej tyčky.

Ukázať sa nám chcel aj rookie safety Josh Jones, keď zrovnal so zemou rookieho WR Malachiho Dupre, no nemusel by takto ničiť spoluhráčov 🙂 a potom zastavil RB Aarona Jonesa v backfielde pre stratu 4 yardov.

WR Davante Adams dominoval v hre 1vs1, hravo vymazal Guntera a s Kingom zvádzal pekné súboje, ktorý mal solídnu coverage pri dlhých loptách na sideline.

Rookie punter Justin Vogel má za sebou ďalší úspešný deň. Zaznamenal priemer 50.7 yardov na 4 puntoch a jeho hang times boli 4.8, 4.69, 3.73 a 4.8 sekundy.

Tréning trval dokopy 2 hodiny a 39 minút.

V nedeľu majú hráči voľno a najbližší tréning bude v pondelok.

BONUS: Martellus Bennett na twittery oznámil, že potom, čo bol Donald Driver uvedený do Packers Hall of Fame si chce na znak rešpektu nechať zmeniť číslo dresu (80). Napísal, že na tom pracuje a uvidí, čo na to povie NFL. Pekné gesto od Martellusa 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Čo sa deje vo Free Agency? V  |