Postrehy z Training Campu – 6. deň

Po dni voľna tu máme ďalší deň Training Campu. Tento tréning sa konal pre zmenu pod strechou. Čo sa na ňom teda udialo?

Traja hráči sa nezúčastnili tréningu. Konkréte CB Demetri Goodson, DT Montravius Adams a OLB Vince Biegel. CB Kevin King už bol chvalabohu späť v tréningovom procese. Pre CB Herba Watersa sa sezóna predčasne skončila.

Hneď prvý punt Justina Vogel skončil nárazom do strechy.

Kanadský nováčik G Geoff Gray pokračuje v dobrých výkonoch. Vyhral všetky 3 opakovania v 1-1 drille, keď porazil aj Claya Matthewsa.

Nováčik WR Michael Clark si na svoje konto pripísal ďalší neuveriteľný skákajúci catch a ostatní WRs sa len nechápavo pozerali, čo to Clark vlastne vyviedol. Gunter bol CB, ktorý strážil Clarka.

WR Jeff Janis predviedol jednoruký catch v end zóne od Aarona Rodgera v hre 7 na 7.

Joe Whitt Jr. (tréner našich CBs) chcel, aby rookie CB Keving King dostal opakovania proti Rodgersovi. Tak Kevina Aaron s Jordym privítali v skutočnej NFL ako sa patrí a ukázali mu, aké to je ťažké pokrývať najlepšie QB-WR duo v NFL. King pokrýval Nelsona v dvojminútovom drille a Jordy dokázal zahrať 2 big plays. prvá hra bola rýchly slant, kde Kevin Jordyho kryl naozaj na tesno a snažil sa ísť po lopte, no načasovanie medzi Jordym a Aaronom bolo excelentné. Tu toho Kevin veľa urobiť nemohol a tak Jordy získal 16 yardov. Potom o trošku pozdejšie na 3. downe, 11 yardov od end zóny Rodgers s Nelsonom porazili King pomocou back-shoulder passu, ktorý dokážu zahrať najlepšie v celej NFL a skórovali TD. Kingova coverage bola opäť dobrá, no Jordy do posledného momentu nenaznačil Kingovi kam lopta poletí, loptu zachytil 1 yard od end zóny a potom si už jednoducho dobehol po TD. Neskôr, Randall Cobb porazil Kinga v ich osobnom súboji, no Rodgers hlbokú loptu netrafil tak ako mal. No Aaron ho na konci tréningu pochválil a povedal, že svoje ruky a výšku využíva vynikajúco. Vynikajúca skúsenosť pre Kevina!

Rookie WR DeAngelo Yancey dropol bombu od Aarona. Yancey toho dropuje až príliš.

Hráči boli na tomto tréningu naozaj dobre motivovaní. Počas hry 11 na 11 predviedli veľké možstvo kontaktov.

RB Ty Montgomery sa musí zlepšiť v blitze. Ešte to nie je to práve orechové.

Skupina mladých RBs ukazuje veľký potenciál. V každej hre sa udeje niečo pozitívne.

K Mason Crosby vylepšil svoju štatistiku kopov počas TC na 23/24. Jeho kopy boli nasledovné: 

PAT: premenený
35: premenený
39: premenený
41: premenený
43: premenený
47: premenený
49: premenený
52: premenený

Mladík WR Max McCaffrey si pripísal ďalšie spoľahlivé catche. Počas TC chytil všetko, čo na neho letelo. No a už aj niektorí odborníci sa ozvali, že práve Max môže byť čiernym koňom spomedzi WRs.

Na third and long situáciách Packers využívali 4ku v zložení: Matthews, Perry, Fackrell a Elliott.

QB Brett Hundley sa počas predchádzajúcich tréningov príliš neukázal, no teraz odohral doposiaľ svoj najlepší tréning. Loptu rozdával svedomito. Ako som už spomínal, skompletoval pass na Michaela Clarka, potom proti blitzu skompletoval prihrávku na R. Rodgersa na 3&2. Potom našiel Trevora Davisa, ktorého tesne kryl Ha Ha Clinton-Dix. V ďalšej hre hlbokou loptou našiel Geronima Allisona, aj keď CB Damarious Randall Geronimovi loptu na poslednú chvíľu vyrazil z rúk. Potom trafil spomínaného Maxa McCaffreyho na crossing route. Potom opäť proti blitzu našiel Jeffa Janisa, neskôr nachytal Kylera Fackrella v offside a v poslednej hre premenil 3&5 na Michaela Clarka. No aj napriek tomu, že niekoľko hodov netrafil, tak to bol jeho najlepší tréning počas TC.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

#17 Bart za kormidlom! Čo očakávať v novej sezóne od Packers?  |