Kevin King v tejto sezóne dohral!

Kevinov štart v zeleno-zlatom drese sme si predstavovali trošku inak…

Prvá sezóna v NFL pre nováčika CB Kevina King sa skončila predčasne. V stredu Packers oznámili, že King bol umiestnený do injured reserve, no Packers zároveň z PUP aktivovali CB Demetriho Goodsona. 

Kevin sa so zranením pravého ramena pasoval celú prebiehajúcu sezónu, ale skutočné obmedzenie prišlo až počas posledného mesiaca. Všetko sa to začalo zápasom proti Ravens. Kvôli problémovému ramenu Kevin vynechal 3 zápasy, vrátane posledného zápasu proti Tampe Bay Buccaneers. Rookie z univerzity Washington si v 9 zápasoch pripísal 27 tackles a 5 ubránených passov.

McCarthy nám v stredu oznámil, že King podstúpi operáciu problémového ramena. S týmto zranením King bojuje už od minulého roka, keď ešte navštevoval už spomínanú univerzitu vo Washingtone. „Je to mladý tvrdý muž, ktorý s tým bojuje už nejaký čas. No dostalo sa to do toho bodu, keď je operácia nevyhnutná.“ hovorí tréner McCarthy. 

Jeho „náhrada“ CB Demetri Goodson bol mimo ihriska niečo cez jeden rok. 20. 11. 2016 si Goodson pretrhol predný krížny väz, čo ho vyradilo na zvyšok sezóny. Takisto vynechal celú offseason (training camp + preseason). Goodson bol tak umiestnený na PUP listinu a s tímom začal trénovať pred niekoľkými týždňami. 

Packers tak momentálne majú v injured reserve 10 hráčov. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hodnotenie hráčov za sezónu 2017 - Cornerbacks  |  STALO SA V MINULOSTI: II (MALÝ KRÔČIK OD PERFECT SEASON)  |  PREVIEW: WEEK #5 - Green Bay Packers vs Dallas Cowboys  |