NFC CHAMPIONSHIP GAME

 

 

 

Naša púť touto sezónou skončila v NFC Championship

 

PACKERS 21:44 Falcons

 

?Naša púť touto sezónou sa skončila posledný krôčik od Super Bowlu, v NFC Championship. Atlanta vyhrala zaslúžene, dominovala či už v útoku, alebo v obrane.
?Naša secondary je úplný otras, to čo tam vystrájali Randall s Gunterom, to bolo niečo „úžasné.“ Takýto zápas by som tam odohral aj ja.
Nedarilo sa nám vyvíjať tlak na Ryana a ten si v kľude rozdával lopty na kohokoľvek.
OL takisto veľmi nepomáhala Aaronovi a istotne bude mať po tom zápase veľa modrín.

?Môžme si biť hlavu o zem, keď sme nepremenili svoje šance… Missnutý FG od Masona, Fumble od Ripa, niekoľko dropnutých passov, nezachytené INTs, nezaľahnutý fumble od Ryana… Sa mi zdalo, že v tom zápase proti nám stálo úplne všetko. Plus k tomu veľké množstvo zranení. Najhoršie to vyzerá s Langom, ktorý si pravdepodobne opäť vážne poranil členok a jeho budúcnosť je vo veľkých otáznikoch.
?Keby som mal pochváliť len jedného hráča, tak by to bol Jordy. Obrovský srdciar, výnimočná osobnosť. Bolo na ňom vidno, že ho každý nádych sakramentsky bolí, no stále sa postavil a snažil sa niečo vymyslieť. Neskôr si pripísal aj TD, ktorý si nesmierne zaslúžil. Naozaj klobúk dole pred Jordym a buďme radi, že práve my máme to šťastie, mať ho v našom tíme a sledovať jeho úžasné výkony každý týždeň. ??
?Na záver by som chcel chlapcom poďakovať za NESKUTOČNÚ sezónu, ktorá nám priniesla smutné, ale aj nádherné chvíle. Ak sa mám priznať, pri bilancií 4-6 som bol medzi fanúšikmi, ktorí už v play off neverili. Play off bol pre mňa nádherný darček a predĺženie sezóny. Dneska som ešte smutný, že sme boli len ten jeden pomyselný krôčik od Super Bowlu, no až s odstupom času, si uvedomím, že čo sme dosiahli je naozaj výnimočné. Obrovská kopa zranení, totálne nemožná secondary a my sme sa aj napriek tomu dostali až do NFC Championship Obrovské ĎAKUJEME chlapci! ??

Highlights

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Clinton-Dix a Montgomery boli vytradovaní!  |