Postrehy z Training Campu – 5. deň

Training camp sa nám len začal a už máme kopu zranených hráčov…

Traja nováčikovia z našich prvých štyroch pickov sú na listine zranených. Najprv sa zranil OLB Vince Biegel, potom DT Montravius Adams, ktorý si poranil nohu a už aj podstúpil operáciu a očakáva sa, že bude chýbať väčšinu TC, no a teraz sa pridal na listinu zranených náš najvyšší pick v tomto roku CB Kevin King. Kevin bol dneska prítomný na tréningu, mal na sebe dres, no nemal chrániče a tréning neabsolvoval, lebo má poranené rameno. Bližšie informácie k tomuto zraneniu žiaľ ešte nemám. Zatiaľ tu je len vyjadrenie Morgana Burnetta, že sa nejedná o nič vážne a Packers chcú byť len opatrní a nechcú nič riskovať. Akonáhle budem vedieť viacej, informujem vás.

Kopy kickera Masona Crosbyho vyzerali nasledovne: PAT: premenený 36: premenený 39: premenený 41: premenený 43: premenený 46: premenený 46: premenený 48: premenený

Rookie WR Malachi Dupre neprestáva udivovať a blysol sa ďalším pekným catchom, no pri drille na ochranu lopty mal jeden fumble.

Rookie RB Jamaal Williams dostal priestor v prvom tíme na všetkých troch downoch, sú to pre neho dôležité opakovania.

Morgan Burnett bol veľmi často videný na pozícií ILB v 3-4 obrane, čiže v jednu chvíľu bolo na ihrisku 5 defenzívnych backov. Počas jednej hry dokázal pekne ubrániť TE Martellusa Bennetta, na ktorého smeroval pas od Aarona.

Trevor Davis a Jeff Janis pracovali na kick returne.

QB Joe Callahan hrá uvoľnene, o čom svedčí aj dnešný tréning, keď nepoznal slovo tlak a rozdával presné pasy.

Nedraftovaný nováčik OLB Johnathan Calvin sa taktiež ukazuje v dobrom svetle a zaznamenal aj jeden sack. No najviac nastupuje v special teame.

Takisto aj FB Joe Kerridge prežíva vydarený camp. Hrá vynikajúco v special teame a takisto aj v pass blockingu. V drilloch 1 na 1 nedal šancu Jordanovi Trippovi a ani Jakeovi Ryanovi. Kerridge zatiaľ odohral 21 snapov v útoku a 61 v special teame. A Packers dokonca skúšali snapy s 2 FBs v zložení Kerridge – Ripkowski.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Postrehy z OTAs a minicampu!  |