Salary Cap

 

Ako sme na tom po platovej stránke?

 

 

 

 

Packers vstupujú do offseason 2017 v dobrej pozícii pokiaľ ide o salary cap.
Momentálny salary cap Packers je $144 703 575, zatiaľ čo salary cap NFL je stanovený na $175 984 687. Tým pádom máme platový priestor v hodnote $31 281 112.
Najviac zo salary capu poberajú: QB Aaron Rodgers ($20,3M), LB Clay Matthews ($15,2M), WR Randall Cobb ($12,75M), CB Sam Shields ($12,125M), WR Jordy Nelson (11,555M).
Veľkým otáznikom je CB Sam Shields, povedal, že už chcel nastúpiť do zápasu NFC Championship, ale stále pociťuje bolesti hlavy po utrpení otrasu mozgu z uvedeného zápasu sezóny proti Jaguars. Ak ho Packers cutnú, tak by mohli ušetriť nejaké peniaze a posnažiť sa nájsť nejakého top CB vo free agency.
Medzi hráčov, ktorí sú v ohrození cutu patria: Shields ($9M), RB James Starks ($3M) NT LeTroy Guion ($3,333,332)
Pokiaľ ide o cap saves, títo traja by mohli byť cutnutí pred sezónou 2017. Guion mal slušný rok, no Packers by ho mohli nechať ísť a tým pádom nechať voľnú cestu Kennymu Clarkovi.
Medzi našich 2017 voľných hráčov patria: LB Julius Peppers, G T.J Lang, LB Nick Perry, TE Jared Cook, LB Datone Jones, LS Brett Goode, RB Eddie Lacy, RB Christine Michael, OL Don Barclay, C J.C. Tretter, DB Micah Hyde.
Packers čakajú na rozhodnutie Peppersa, či oznámi koniec kariéry v NFL. Peppers zaznamenal 25 sackov vo svojich 3 sezónach s Packers. Perry mal svoj najlepší rok a pravdepodobne ho čaká pestrá zmluva. Hyde a Jones boli jednými z najlepších defenzívnych hráčov v tejto sezóne.
Zaujímaví voľný hráči v NFL: CB Stephone Gilmore, CB Brandon Carr, CB D.J. Hayden, RB Darren McFadden, RB LeGarrette Blount.
Gilmore mal skvelú sezónu, keď zaznamenal 12 pass defended a 5 INT. Ak sa rozhodneme Lacyho nechať ísť, tak Blount by mohol byť skvelou náhradou, v tejto sezóne nabehal cez 1 000 yardov a skóroval 18 TDs.
Podľa vyjadrení môžme očakávať veľkú free agency. Máme dobrý platový priestor a s možnými cutmi by sa tento priestor ešte zvýšil. Uvidíme, čo náš „slávny“ Ted Thompson vymyslí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

REVIEW: WEEK #4 – Chicago Bears vs Green Bay Packers  |