Zdá sa, že prekvapeniam nie je koniec!

Prekvapivé správy z Green Bay!

Rob Demovsky nás ďalej informuje, že Packers majú údajne v pláne ponechať si na 53 člennej súpiske aj rookie QB Tima Boyla. Nakoľko by nemusel prejsť waivers a tým pádom by sme o neho prišli. Stalo by sa niečo podobné, ako minulý rok s ďalším zázračným nedraftovaným nováčikom – QB Taysomom Hillom, ktorého si z waivers uchmatli New Orleans Saints a Brian Gutekunst to tento rok nechce riskovať! Ešte pred pár hodinami bol jasne mimo finálnu súpisku a teraz môže bojovať o post backup QB! Kto by to bol povedal, pozrime sa čo môže spraviť jeden trade! Mike McCarthy už niečo tušil včera, keď sa ho reportér pýtal, či bude Boyle hrať vo štvrtok proti Chiefs. McCarthy sa len usmial a povedal, že dostane dostatok hracieho času. 

Boyle nám počas doterajšieho priebehu training campu predviedol, že má poriadne silnú ruku a nebojí sa posielať loptu poriadne hlboko do downfieldu. Je to typický dobre stavaný pocket passer, ktorý svoju kapsu opúšťa len veľmi nerád. Do prvých dvoch zápasov preseason nastúpil, avšak v treťom proti Oaklandu Raiders ostal len na sideline. Doposiaľ v preseason zaznamenal nasledujúce čísla: 11/22 prihrávok pre 167 yardov a 2 TDs. V tabuľke passer ratingu quarterbackov, ktorí majú v preseason minimálne 20 pokusov o prihrávku je na 9. mieste s passer ratingom 105.7.

Avšak stojí nám to za to, nechať si tretieho QB na súpiske len kvôli tomu, že upútal v zápasoch preseason proti náhradníkom náhradníkov a v college nahádzal viacej interceptions, než touchdownov? Nebolo by rozumnejšie ponechať si o jedno miesto na súpiske viacej a prípadne ho využiť napríklad na ILB Greera Martiniho, ktorý sa ukazuje v slušnom svetle a takisto mám pochybnosti, či prejde waivers, ak mu vyjde zápas proti Chiefs. Takisto do OL a secondary by sa hodilo mať o jedného hráča naviac. Dovolíme si takýto luxus, keď nás topánka tlačí niekde inde ako na quarterbackovi? Aký na to máte názor vy?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Packers prišli o člena trénerského tímu  |  Training camp 2019 – 11. deň (tréning s Texans)  |