53 členný tím Packers pre sezónu 2019

Dámy a páni, dočkali sme sa. Už zajtra v noci vypukne NFL! S akou súpiskou ide Matt LaFleur do svojej premiérovej sezóny v pozícii hlavného trénera?

Povinné škrtanie hráčov je za nami. Následne sme ešte zaznamenali podpis hráča, zranenie TE Sternbergera, ktorý je na IR. Takmer 24 hodín pred úvodným výkopom zápasu, ktorý otvorí jubilejnú 100. sezónu NFL vyzerá tím GM Briana Gutekunsta nasledovne.


QB (2): 12 Aaron Rodgers, 8 Tim Boyle

 • O tom, že na súpiske bude Aaron Rodgers je zbytočné písať. Hlavnou otázkou bolo, kto mu bude kryť chrbát. Veľa ľudí si myslelo, že do sezóny pôjde Green Bay s rovnakým triom ako vlani, no nie je to tak. Kizer sa po škrtnutí upísal Raiders, a tak je Rodgersovým backupom Tim Boyle.

RB (3): 33 Aaron Jones, 30 Jamaal Williams, 22 Dexter Williams

 • Aaron Jones je jedným z najpodceňovanejších running backov v lige. Tento rok by mohol pod, preňho priaznivým štýlom LaFleurovej ofenzívy, poriadne zažiariť a pokojne nazbierať dohromady aj 1500 yardov. Jamaal Williams sa ukázal ako spoľahlivý RB, ktorý je na tvrdšie yardy. Nováčik Dexter Williams v preseason prehral Tra Carsona a svoje miesto si zaslúžil. Pokojne sa môže stať, že v priebehu sezóny bude dvojkou za Jonesom a o rok si na úkor tohto bude baliť kufry Dexterov menovec Jamaal.

WR (6): 17 Davante Adams, 83 Marquez Valdes-Scantling, 81 Geronimo Allison, 16 Jake Kumerow, 11 Trevor Davis, 10 Darrius Shepherd, 13 Allen Lazard

 • Táto armáda sa mi neskutočne páči! Okrem jasných volieb (Adams, MVS, Allison a Davis) sa dostali na aktívnu súpisku aj Jake Kumerow, Darrius Shepherd a Allen Lazard. Kumerow je miláčikom a zvyšní dvaja nadchli svojou mladíckou dravosťou a celkovou hernou vyspelosťou počas preseason. Títo chalani môžu tlačiť na kolegov, ktorí budú dostávať veľkú porciu snapov. Aaron, je to v tvojich rukách, máš tam zaujímavé „ciele“!

FB (1): 45 Danny Vitale

 • Áno, máme na súpiske aj fullbacka! LaFleurov mentor Shanahan využíva vo 49ers Kylea Juszczyka poriadne a asi nik by sa nenahneval, keby Vitale plnil úlohu podobne produktívneho hráča v Green&Gold drese.

TE (3): 80 Jimmy Graham, 89 Marcedes Lewis, 85 Robert Tonyan

 • Osobne tu nevidím žiadne prekvapenie. Sternberger je na IR, ale potom ho určite uvidíme na súpiske.

OL (9): 69 David Bakhtiari, 75 Bryan Bulaga, 65 Lane Taylor, 63 Corey Linsley, 77 Billy Turner, 74 Elgton Jenkins, 61 Cole Madison, 62 Lucas Patrick, 70 Alex Light

 • Naša O-line vlani nevyzerala vôbec zle. Táto preseason potvrdila, že to nebude tragické aj v nasledujúcom ročníku. Uvidíme ako sa ukáže nová posila Billy Turner či ambiciózni Elgton Jenkins a Cole Madison. Najväčším prekvapením je asi to, že práve Madison sa dostal do tímu a Justin McCray si balil kufre smer Cleveland.

DL (6): 97 Kenny Clark, 94 Dean Lowry, 90 Montravis Adams, 96 Kingsley Keke, 95 Tyler Lancaster, 98 Fadol Brown

 • Fadol Brown sa dostal do tímu aj napriek tomu, že v tréningovom kempe mal zranenie. dokázal sa z toho dostať a do súpisky sa vošiel na úkor Jamesa Looneyho.

LB (8): 50 Blake Martinez, 42 Oren Burks, 93 B.J. Goodson, 44 Ty Summers, 55 Za’Darius Smith, 91 Preston Smith, 51 Kyler Fackrell, 52 Rashan Gary

 • Tak tu je to podľa mňa bez prekvapení. Mrzí zranenie Boltona, ktorý mohol byť starterom proti Bears, no… Po mimosezónnych presunoch sme sa na tejto pozíciu posilnili. Potešila nás správa, že Oren Burks nie je out do konca sezóny. Verme, že Blake a Smithovci ostanú zdraví a nováčik Gary naplní svoj potenciál. Ak umlčí hejterov, potom budeme z jeho vplyvu veľmi nadšení!

CB (7): 23 Jaire Alexander, 38 Tramon Williams, 20 Kevin King, 37 Josh Jackson, 28 Tony Brown, 29 Ka’dar Hollman, 39 Chandon Sullivan

 • Keď som písal článok o najostrejších súbojoch o pozíciu v tíme pred posledným zápasom, spomenul som, že do 53ky sa môžu dostať obaja Hollman a Sullivan. Tak sa aj stalo. Možno je to veľké číslo, ale práve spomínané duo nováčikov má za sebou parádne leto. Jednoducho si zaslúžili byť v tíme… A pri sklenenom zdravý Kinga sa nám corner navyše môže zísť.

S (4): 31 Adrian Amos, 26 Darnell Savage, 24 Raven Greene, 25 Will Redmond

 • Will Redmond sa napokon predral do tímu aj napriek tomu, že jeho výkony boli kolísavé. Avšak predviedol zaujímavé plays. Ibraheim Campbell je na PUP listine, čiže s určitosťou vynechá prvých šesť weekov.

ST (3): 2 Mason Crosby, 6 JK Scott, 43 Hunter Bradley

 • Mason Crosby si svoje miesto počas leta obhájil, a tak bude po boku Aarona Rodgersa usilovať o ďalšiu spanilú jazdu sezónou.

 

Practice squad: QB Manny Wilkins, WR Malik Taylor, WR Kabion Ento, DT James Looney, RB Tra Carson, TE Evan Baylis, T Yosh Nijman, OLB Randy Ramsey, OLB Brady Sheldon

Injured reserve: T Jason Spriggs, WR Enquanimeous St. Brown, FB Malcolm Johnson, CB Michael Tyson, LB Curtis Bolton, TE Jace Sternberger

PUP: SS Ibraheim Campbell, DE Greg Roberts

One thought on “53 členný tím Packers pre sezónu 2019

 • 4 septembra, 2019 at 19:37
  Permalink

  Neměl by mít Savage číslo 21?

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mike McCarthy priznal chybu  |