Tipovačka pre sezónu 2019!

Fanúšikovia Packers, aj tento rok si spolu zatipujeme! Formát je rovnaký ako v minulých rokoch. Poďme do toho!

Systém bodovania, zverejnenia výsledkov a všetkého spojeného s tipovačkou je rovnaký. Boli ste zvyknutí bojovať o hodnotné ceny s tématikou Packers, no keďže mi napadlo spraviť tipoavčku aj pre túto sezónu včera večer, zatiaľ neviem povedať, čo vyhráte.

Verím, že motiváciou v súťaži neboli ceny, ale čistá zábava z toho, či správne trafíte aspoň nejaké číslo. Takže dnes môžete posielať tipy a zapojiť sa do 1. kola!


KONCEPT SÚTAŽE

Spôsob tipovania je nezmenený a pokračujeme vo vzore z minulej sezóny. Súťaž trvá celú sezónu, plus prípadné play off zápasy. Detaily, ako to všetko funguje nájdete na tomto odkaze: !!!KLIKAJ TU!!!

Kto sa chce zapojiť do našej tipovačky, tak má čas do 6.9.2019, 02h.19min.59sekúnd. Do tohto času je potrebné zaslať email. Do PREDMETU zadajte pojem REGISTRÁCIA. No a do OBSAHU SPRÁVY zadajte VAŠE MENO A PRIEZVISKO. Správne vyplnený email zašlite na: packers.sutaz2019@gmail.com 

Kto do vyššie stanoveného termínu nepošle email, tak prichádza o možnosť zúčastniť sa našej tipovačky!!

Aj tipy jednotlivých weekov budete zasielať na rovnaký mail! Čiže dnes odošlete 2 MAILY! Jeden s predmetom registrácia a druhý s predmetom WEEK 1 vs Bears! Názorná ukážka ako má vyzerať správne zaslaný email:

PREDMET: WEEK 1 vs Bears – Sem zadáte číslo weeku a tím, proti ktorému v danom weeku hráme.

OBSAH SPRÁVY: Obsah správy bude vyzerať nasledujúco – VAŠE MENO A PRIEZVISKO (napr. Bart Starr) a tipy k jednotlivým ukazovateľom:

POČET BODOV: napr. 42

PASSOVÉ TDs: napr. 4

INTERCEPTIONS: napr. 2

SACKS: napr. 4

FIELD GOALS: napr. 3

SPRÁVNE vyplnený email následne zaslať na: packers.sutaz2019@gmail.com

Dávajte si na to, prosím vás, pozor. Je to pre ľahšie spracovanie. Pokiaľ nevieš ako máš tipovať, tak sa vráť na začiatok tohto článku, kde máš odkaz na vysvetlivky, alebo ich nájdeš v menu na našej stránke. Prejdi kurzorom myši na súťaž a zvoľ podstránku VYSVETLIVKY!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

SÚPISKA  |  Packers prišli o člena trénerského tímu  |