Aaron prekvapil na ulici fanúšikov Bears

Musíte ho mať radi. Aaron Rodgers ukazuje svoju tvár ako sympatický človek. Naposledy ukázal svoju ľudskosť priamo v centre Chicaga.

Julia Nicoll a jej syn Peter, obyvatelia Chicaga a fanúšikovia Bears, stále nemôžu uveriť tomu, čo sa stalo na ulici v centre Chicaga v sobotu pred vzájomným duelom. Bol víkend a plné mesto zažívalo každodenný typický ruch. Mama so synom čakali s ostatnými, aby mohli prejsť cez cestu, keď Peter povedal, že spoznal Aarona Rodgersa.

„Spýtala som sa ho s pochybovačným tónom: ‘Naozaj? Nemyslím si, že Aaron Rodgers stojí blízko nás na rohu ulicu v sobotu večer.’“ Keď sa však Aaron pozrel ich smerom, zistila, že to tak je. Sama povedala, že nikdy predtým nehovorila s celebritou. Odvážila sa však a vyšlo z nej potichu: „Ste ….?“ Nedokončila otázku, pretože nechcela, aby strhla pozornosť okoloidúcich ľudí a narušila jeho túžbu byť osamote.

„Pozrel sa na mňa a povedal: ‘Áno, som.’“ Vzápätí sa otočil a sám sa predstavil chlapcovi: „Ahoj, som Aaron.“ Povedal im, že si užíval energiu mesta pred večerou. Pýtali sa ho na operáciu a hojenie kľúčnej kosti. Petra sa opýtal všetky možné otázky týkajúce sa športov. Keď sa chlapec ospravedlnil za to, že fandí Bears, Rodgers mu povedal, že nemusí nič hovoriť. Mal by. Žije v Chicagu.

Keď Julia zistila, že ľudia hviezdneho hráča spoznali, ospravedlnila sa a odišli. Manželovi poslala fotku syna s QB. V tom však prišiel #12 za nimi. Začal sa zaujímať o všetky možné veci. „Bavil sa s nami akoby sme boli susedia alebo priatelia! Prechádzali sme sa 15-20 minút. To, čo mi vyrazilo dych, boli jeho otázky. Pýtal sa viac on ako ja. Samozrejme, nechcela som hovoriť nahlas a narušiť jeho súkromie.“ Zaujímal sa o to, aké majú plány na Deň vďakyvzdania a o dcéru, ktorá bude navštevovať univerzitu vo Wisconsine budúci rok.

„Pýtal sa ma také otázky, ktoré by ľudí prihnali k otázke prečo by sa Rodgers zaujímal? Bolo to neskutočné. Bolo to fakt niečo, musím povedať. A stále je. Hovorili sme o tom množstve ľudí. Nemohli sme tomu so synom uveriť.“

Príbeh pokračoval

O hodinu neskôr boli vo vianočnom obchode, keď zbadali ženu oblečenú vo veciach Packers. Julia si myslela, že vybuchne, keď si vypočuje historku s Aaronom. Povedala jej o všetkom. „Pohladila ma po ruke a povedala: ‘Môj syn hrá za Packers.’“ Bola to mama Ty Montgomeryho. V tom sa chlapcova tvár prebudila, pretože RB-ka Packers má rád. Povedal to mame po tom, čo sa rozišli s Aaronom.

„Je to špeciálne stretnúť celebritu a športovú osobnosť v Chicagu. Sme veľkí fanúšikovia športu. Keď som sa ho spýtala ‘Vy ste’, pokojne mohol pokračovať v chôdzi. Neboli sme odmietnutí. Navyše bol taký zaujatý. Veľmi pekné a povzbudzujúce, bola som veľmi rada hlavne kvôli Petrovi. Povedala som mu: ‘Peter, ten s kým sme sa zhovárali je jeden z najlepších QB všetkých čias a on sa s nami prechádzal.’“

Julia bola z toho celá hotová. Všetkým to hovorila. Pochopiteľne… Kto by nie? Roznášačovi pizze to povedala v rovnaký večer. Keď sa s rodinou vracala z krátkej pauzy počas Dňa vďakyvzdania z Mexika, zbadala niekoho v Rodgersovom drese. Povedala to aj jemu. „Musela som to povedať všetkým známym!“

Jednu vec, ktorú si nechali pre seba bolo, kde bude Aaron v sobotu večerať. Rešpektovali jeho súkromie a hlavne si vážili obrovskú otvorenosť. 

Jej priateľ z Wisconsinu (samozrejme fanúšikov Green & Gold) jej povedal, ako by fanúšikovia Packers ocenili príležitosť pozhovárať sa s hviezdou tímu a čo by to pre nich znamenalo. Preto sa rozhodla zdieľať príbeh verejne.

„Nevyťahujem sa, že som sa s ním stretla, bolo to len šťastie. Hovorím to do sveta s odkazom, aký je Aaron Rodgers neskutočný človek. Ak ste fanúšik typu chlapa v jeho drese, potom musíte vedieť všetko. Ocenila by som, keby za mnou niekto prišiel a povedal mi o mojom No. 1 čosi skvelé. Bola by som veľmi rada.“

2 thoughts on “Aaron prekvapil na ulici fanúšikov Bears

  • 30 novembra, 2017 at 22:11
   Permalink

   Veru, nieto čo. Treba si užívať, kým hrá za nás, kým nám dáva šancu rásť ako tímu nielen na ihrisku, ale aj mimo neho. Už nech je späť 🙂

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *