Bude hrať Aaron proti Eagles?

V noci zo štvrtka na piatok odohráme prvý zápas preseason. Do Lambeu Fieldu zavíta Philadelphia.

Na otázku z nadpisu existuje viacero možných teórií. Mojou bola už dlhšie tá, že sa naša hviezda ukáže na pár snapov a pôjde užívať život istého startera. Opak je však pravdou. Aspoň tomu nasvedčujú posledné informácie.

Packers v pondelok trénovali smerom k prvému prípravnému duelu. Podľa viacerých zdrojov pracoval Rodgers s druhým ofenzívnym tímom, zatiaľ čo si Brett Hundley užíval spoluprácu so startermi. Toto napovedá, že Aarona v piatok o druhej v zápase neuvidíme.

Nie je to však žiadnym prekvapením. Vlani sa #12 predstavilo v jednom prípraváku, navyše na ihrisku nepobudol dlho. Packers chcú proste dať možnosti Brettovi, ktorý by mal po sezóne, aj keď to píšem veľmi nerád, opustiť naše rady za slušný pick v drafte. 

Ja osobne som rád, že uvidíme v akcii Hundleyho a ďalších hráčov, ktorí sa pobijú o miestenku do zostavy. Hlavne armáda WRs bude makať od prvej sekundy naplno.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

REVIEW: WEEK #4 – Buffalo Bills vs Green Bay Packers  |  "Po Mackovi sme išli agresívne..."  |  PREVIEW: WEEK #6 – San Francisco 49ers vs Green Bay Packers  |