Čo sa deje vo Free Agency? I

Oficiálne sa nám otvoril trh s voľnými hráčmi! Tak sa pozrime na to, čo sa zatiaľ udialo!

  • NFL suspendovala NT Letroya Guiona na prvé 4 zápasy sezóny za zvyšovanie výkonnosti pomocou zakázaných látok. Toto nie je prvý prípad, keď bol Guion suspendovaný. V roku 2015 bol obvinený z držania marihuany, dostal 3 zápasový dištanc a pokutu $5 000. Dobrou správou je, že mu je umožnené zúčastniť sa všetkých aktivít v preseason, vrátane prípravných zápasov. Rob Demovsky sa vyjadril, že Packers sa s Guionom dohodli na úprave jeho 2 ročnej zostávajúcej zmluvy. Guion má v zmluve bonus $400 000 za roster a práve tento bonus mu bude zrušený. Toto je tak veľká šanca pre minuloročnú draftovú jednotku Kennyho Clarka ukázať, že má na to hrať za Packers. 
  • Ryan Wood z Green Bay Press-Gazette napísal, že Packers predĺžia kontrakt LB Joe Thomasovi. Thomas je backupom Ryana a Martineza.
  • Michael Cohen z Milwaukee Journal-Sentinel napísal, že Packers ponúkli novú zmluvu DT Christianovi Ringovi
  • Ryan Wood z Green Bay Press-Gazette napísal, že Packers ponúkli novú zmluvu RB Donovi Jacksonovi. Packers tak majú momentálne na súpiske 2 RBs pod zmluvou. Tento krok veľmi nechápem a neverím, že sa Don niekedy dokáže v Packers presadiť. S podpisom Jacskona zrejme padla nádej Christine Michaela, že s ním Packers predĺžia kontakt, osobne by som radšej videl na súpiske dravého, po úspechu hladného vlka, než nevýrazného hráča v rezervnom tíme. 
  • Rob Demovsky sa vyjadril, že Packers kontaktovali CB Davona Housea, či sa nechce vrátiť do Packers. House bol prepustený z Jaguars, kde hral posledné 2 sezóny. House bol pôvodne draftovaný v roku 2011 Packers v 4. kole a odohral v Green and Gold drese 40 zápasov a zaznamenal len slabé 2 interception. House nie je corner č.1, no môže priniesť skúsenosť a potrebnú šírku kádru v secondary. 
  • Art Stapleton na sociálnej sieti Twitter napísal, že New York Giants majú záujem o RB Eddieho Lacyho a Lataviusa Murraya. 
  • Tom Silverstein z Milwaukee Journal-Sentinel napísal, že Colts majú vážny záujem o Nicka Perryho. Perryho trhová cena je niekde okolo $8M dolárov na rok, no môže sa ešte o pár miliónov kľudne zvýšiť až na $11M. Čo by už bol pre Packers celkom problém, keďže pravdepodobne chceme predĺžiť Langa, Lacyho, Hydea, Peppersa a Cooka. Už v najbližších dňoch uvidíme, ako to nakoniec celé dopadne. 
Táto séria článkov z free agency bude vychádzať vždy pravidelne, keď sa niečo udeje.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

"Gary je lenivý a futbal nemiluje," povedali...  |  Jacob Schum prepustený!  |