Čo sa deje vo Free Agency? II

Opäť zažívame nesmierne zaujímavý trh s voľnými hráčmi z nášho pohľadu. Tak sa poďme pozrieť na to, ako Ted Thompsom opäť prežíva pokojnú offseason. 

  • P Jacob Schum oficiálne podpísal nový jednoročný kontrakt s Packers. 

View this post on Instagram

#Repost @jake_schum ・・・ Had to rock the green today! Couldn't be happier to be a part of an amazing organization for another year! Only going to motivate me even more to work harder and better myself everyday! Can't thank everyone enough for all the support…always means so much! Time to get back to training.. as I promised to everyone, I will give this my everything, and more. 2017, new year, new results….let's go Packers fans, we need you for all your love and support! Time to go all the way this year! Go Pack Go!!! #packersfootball #greenbaypackers #gopackgo #anotheryear #nfl #punter #newyearnewresults #timetobegreat #westsidebarbell #westsideforathletes #atlargenutrition #start #finish #recover #samwattskicking #fearthebeard #osmg #nike #believe #dream #neveroutworked #neverstop #chaseyourdreams #motivate #lovewhatyoudo @rgolabek427 @westsidebarbellofficial @atlarge_nutrition @samwattskicking @packers @osmg2016

A post shared by Green Bay Packers (@packers) on

  • Packers predĺžili kontrakt s OL Don Barcalaym. Podľa Michaela Cohena z Milwaukee Journal-Sentinel podpíše jednoročný kontrakt na $1.3M. Barclay bude backupom za Coreyho Linsleyho. 
  • Cleveland Browns podpísali C J.C. Trettera
  • S Micah Hyde bude pokračovať vo svojej kariére v Buffale Bills. Bills mu ponúkli 5 ročný kontrakt na $30M,  s $14M garantovanými. Z tohoto prestupu nemám vôbec dobrý pocit, jeden z mála hráčov, ktorý zahrali minulú sezónu dobre.
  • Nick Perry predĺžil kontrakt s Packers! Perry obdržal 5 ročnú zmluvu na $60M, ktorá zahŕňa podpisový bonus v hodnote $18.5M, čo budú jediné garantované peniaze. Bonus za roster je v 2018 $4.3M a v roku 2019 $4.8M. Jeho plat bude vyzerať nasledujúco: 2017: $1,3M, 2018: $1.9M, 2019: $5.2M, 2020: $9.6M, 2021: $9,4M. Nie je to trošku veľa za jednu vydarenú sezónu?!
  • Voľný hráč, G T.J. Lang podľa Jasona La Canfora zo CBS Sports navštívi Lions a Seahawks, ktorí by o neho mohli mať záujem. No La Canfora píše, že aj Packers majú o neho stále záujem. 
  • Podľa SportsTrust Advisors, RB Eddie Lacy sa stretne s Vikings, Seahawks a Packers, tieto stretnutia majú prebehnúť v najbližších dňoch. 
  • Mike Daniels, David Bakhtiari a Mason Crosby obdržia tento týždeň bonusy. Daniels $5M, Bakhtiari $1.196M a Crosby $1.05M. Danielsov bonus je za roster, za posledné 4 roky zmluvy. Bakhtiariho bonus je súčasťou bonusu jeho $48M zmluvy, ktorú podpísal minulý rok. Crosby bonus je taktiež súčasťou jeho 4 ročnej zmluvy na $16.1M, ktorú podpísal minulý rok. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *