!!!Dôležité!!! Poprosím každého povinne prečítať a zahlasovať!!! Informácie o knihe!

Stojí pred vami dôležité rozhodnutie!

Zdravím všetkých fanúšikov amerického futbalu a obzvlášť mojich verných čitateľov a fanúšikov Green & Gold! Kto už čítal najnovší diel Barta za kormidlom tak vie, že píšem vlastnú knihu, dá sa povedať že encyklopédiu, o Green Bay Packers. Včera som akurát dokončil obsah knihy a konzultoval ho s Inžinierom. No a narazili sme na menší problém. 

Do obsahu som zaradil aj kapitoly o histórií našich uniforiem a takisto aj loga. Pôvodný zámer bol taký, že kniha (okrem obalu) bude kompletne čiernobiela. Avšak to by potom nemalo žiadny význam robiť kapitoly o uniformách a logu. No Inžinier ma dohovoril, že by sa to krásne dalo doplniť materiálom priamo zo siene slávy na Lambeau Fielde. Takže sa obraciam na vás. Máme dve možnosti:

1.) Kniha bude kompletne čiernobiela a bez kapitoly o uniformách a logu. Avšak cena sa bude pohybovať okolo 20€ za jeden kus. Cenu ovplyvní počet predobjednávok a oveľa lacnejšia tlač čiernobieleho obsahu. 

2.) Kniha bude kompletne farebná (teda až na niektoré pasáže, kedy ešte farebné fotky neexistovali a k dispozícií sú len čiernobiele zábery) a budú tam kapitoly o histórií našich uniforiem a takisto aj loga doplnené o materiály z Lambeau Fieldu. Avšak cena bude výrazne vyššia a bude sa pohybovať okolo 30€ za jeden kus. Cenu ovplyvní počet predobjednávok a vynaložené náklady na tlač farebnej knihy, ktoré sú oproti čiernobielej skoro trojnásobné. 

Už teraz vám viem zaručiť, že kniha bude mať výrazne cez 200 strán, to je isté, no finálne číslo ešte nedokážem a ani nechcem odhadnúť. Normálne sa ho bojím, vyzerá to na poriadneho obra 😀 Ja (Bart) som osobne za také riešenie, že keď už niečo takéto robíme, tak to spravme na 110%, nech to potom neľutujeme a výsledný produkt bude stáť fakt za to ako po obsahovej, tak aj po vizuálnej stránke. Avšak rozhodnutie prenechám na Vás!

Preto Vás chcem všetkých poprosiť, aby ste zahlasovali v nasledujúcej ankete, ku ktorej z týchto dvoch možností sa prikláňate a tým pádom rozhodnete, akú podobu bude mať finálny produkt! Označte prosím jednu z možností a potom kliknite na tlačidlo „VOTE“.

Boli by ste radšej, keby kniha bola:

View Results

Loading ... Loading ...

Ďakujem za pochopenie a za každý jeden hlas! Bart. 

6 thoughts on “!!!Dôležité!!! Poprosím každého povinne prečítať a zahlasovať!!! Informácie o knihe!

 • 26 októbra, 2018 at 19:28
  Permalink

  určite farebnúúú!!! Ja len aby sa dostalo na všetkých čo budú chcieť túto super knižku.

  Reply
  • 26 októbra, 2018 at 18:31
   Permalink

   Rozhodol som sa, že sa to bude potom robiť systémom predobjednávok za určitý čas. Čiže ak si ju v tom čase predobjedna 5 ľudí, tak ju bude mať len 5 ľudí a dotlač nebude. Ak si ju v tom čase predobjedna 500 ľudí, tak ju bude mať 500 ľudí. Každý bude mať šancu získať jeden kus pre seba 🙂

   Reply
 • 26 októbra, 2018 at 21:46
  Permalink

  Chlape velky respekt,aj ked som fanusik jedineho spravneho tymu Dallas Cowboys,tak si tuto knihu urcite kupim.klobuk dole.Jaro

  Reply
  • 26 októbra, 2018 at 20:47
   Permalink

   Ďakujem veľmi pekne! Takéto slová vždy potešia! teda až na ten Dallas ??

   Reply
 • 28 októbra, 2018 at 13:33
  Permalink

  Ak bude mať kniha formu encyklopédie, určite krajšia bude farebná. A tak som aj hlasoval. Cenu 30 EUR považujem za primeranú. A sieň slávy určite musí byť…

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *