Dom pri Lambeau Fielde na predaj!

Chceš bývať hneď pri Lambeau Fielde? Tak teraz máš jedinečnú príležitosť!

Perfektný priemerný dom, s dvoma spálňami, dvoma kúpeľňami a s Lambeau Fieldom v pozadí je momentálne k dispozícií za príjemnú cenu $1 000 000. Tvrdí to stránka WBAY-2 in Green Bay. Dom sa nachádza na slávnej ulici – 1261 Shadow Lane.

„Je to pekný dom. Ale je to určite jeho lokácia, čo zvyšuje jeho hodnotu. Nikdy pred tým sme nevideli niečo podobné a nemysleli sme si, že sa cena vyšplhá tak vysoko.“ hovorí realitný agent Mark Olejniczak.

Shadow Lane sa nahádza za Lombardi Ave, ktorá je situovaná na severnej strane Lambeau Fieldu. Dom bol postavený v roku 1957 a poskytuje obytnú zónu vo veľkosti takmer 610 metrov štvorcových. Naposledy sa tento dom predával v roku 2007 za $170,000.

Jeho hodnotu udáva perfektný výhľad na Lambeau Field a jeho záhrada, ktorá je spojená s Lombardi Ave. Táto nehnuteľnosť je ideálna na organizovanie pred a po zápasových parties. Momentálni majitelia ponúkali tento pozemok na prenájom, ktorého cena bola $3,500 za 3 noci. 

Tak čo? Kto už vyťahuje z vrecka drobné? 


PS: Tu si môžte pozrieť perfektnú ukážku toho, ako sa žije na Shadow Lane 🙂 Odporúčam vám pozrieť si tieto dve videá!

PS2 pre Inžiniera: Tu by sa nám dobre písalo a do podcastu by to bolo nádherné prostredie 😀 Ideme sa poskladať?!!

http://www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/0ap3000000741061/NFL-Films-Presents-Welcome-to-Shadow-Lane

http://www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/0ap3000000741075/NFL-Films-Presents-Game-day-on-Shadow-Lane

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

A čo teraz?  |  PREVIEW: WEEK #9 – Detroit Lions vs Green Bay Packers  |  Fitzgeraldova odpoveď a tri nové mená na pohovor!  |