Jordy Nelson zvažoval prijatie smiešnych peňazí!

Bývalý hráč Packers, James Jones nám povedal zaujímavé slová na tému odchodu Jordyho Nelsona!

Prepustenie WR Jordyho Nelsona pobúrilo tisícky fanúšikov, no aj bývalého spoluhráča Jordyho Nelsona – Jamesa Jonesa.

Jones sa rozprával s Jordym tesne potom ako ho Packers prepustili a on bol jeden z prvých, ktorí prišli s informáciou, že Jordy podpísal kontrakt s Oaklandom Raiders. 

„Vždy si myslíš, že máš toho v sebe viacej, najmä ak sa jedná o jeden rok navyše. Premýšľaš nad tým kde si bol a čo si urobil. Mal skvelú sezónu a potom sa ´12´ zranila.“ Hovorí Jones.

Nelson bol prepustený kvôli tomu, aby Packers uvoľnili vo svojom platovom strope $10.25M, čo použili na dvojicu nových mien v našej kabíne a pravdepodobne to ovplyvní aj predĺženie kontraktu Aarona Rodgersa. Jones hovorí, že Packers Jordymu ponúkli zníženie platu, ale dohoda bola otrasná, nebola tu možnosť, že by to Jordy prijal, najmä keď vedel, že hneď niekoľko tímov mu ponúka slušné peniaze. No aj napriek tomu, Nelson zvažoval návrat do Green Bay!

„Nejdem vám hovoriť, čo mu ponúkli, ale neskutočne ho podcenili. (pozn. hovorí sa, že Packers mu ponúkli niečo medzi $1M – $2M) Dokonca to nie je ani niečo, nad čím by ste premýšľali. No aj napriek tomu všetkému uvažoval nad tým, že to zoberie. Proste to bolí. Cítite, že môžte hrať a niekto vám povie, že to nie je cesta. Potom vás prepustia, no dostanete ponuky, čo vás zahraje. Cítite, že stále môžte hrať.“ nechal sa počuť Jones. 

Zo slov Jonesa je jasné, že Packers sa chceli Jordyho zbaviť. Nelson stále cítil, že má stále čo ponúknuť jedinému tímu pre ktorý chcel hrať. 

Jones ďalej povedal, že Nelson by sa s Packers dohodol na nejakom nižšom kontrakte, keďže chcel ostať, no vedenie o to nemalo záujem. Následne sa vyjadril, že Nelson si zaslúžil lepšiu ponuku od Packers, než ktorá ho zneuctila a odpísala od tímu. A že neverí, že by Jordy nebol počas nasledujúcej sezóny produktívny. 

„Tejto organizácií odovzdal všetko čo mohol, mal dostať minimálne ešte jednu sezónu. Tímu by to neuškodilo, ale pomohlo. Avšak je to biznis. Nikdy by ste nemali byť prekvapení. Videl som Peytona Manninga a Charlesa Woodsona a ďalších ako boli prepustení. On kariéru ukončí ako Packer. Chceli by ste zostať len v jednom tíme počas celej kariéry. Je to ťažké. Je to tak ťažké dostať sa cez to. Ale som za neho šťastný, že je v Oaklande. Ide nám ukázať, že stále dokáže hrať na vysokej úrovni. Má šancu byť tímovou dvojkou a s Carrom si môže sadnúť ako s Rodgersom.“ hovorí Jones

Jordy Nelson podpísal dvojročný kontrakt na $15M s Oaklandom Raiders, z čoho je $13M garantovaných. 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Už vieme, čo Mike Pettine zamýšľa s našim pass rushom!  |