Justin Timberlake odhalil tím, ktorý by rád videl v Super Bowle!

Justin nám oznámil zaujímavú novinku!

Ako už určite všetci veľmi dobre viete, tak počas Super Bowlu LII bude mať pod palcom polčasovú show Justin Timberlake. No a ten nám oznámil zaujímavú novinku. Timberlake dúfa, že v Super Bowle uvidí aj Green Bay Packers!

Tieto slová povedal v rozhovore Nate Burlesonovi z NFL Network potom, čo bolo oznámené, že po 3x bude hviezdou polčasu tohto najsledovanejšieho zápasu. Aj keď Timberlake pochádza z Tennessee, tak jeho krv je Green & Gold a najväčšiu zásluhu má na tom kto iný než Brett Favre! 

„V tom čase bol Brett Favre kráľom juhu. Keď sa presunul do Green Bay, tak v mojom rodnom meste začalo veľa ľudí fandiť práve Packers.“ hovorí Timberlake. 

Timberlake sa takisto vyjadril, že miluje spôsob, akým sú Packers vlastnení a že Lambeau Field je podľa neho Meccou futbalových ihrísk. 

Ak by vás zaujímalo, ktorí známi ľudia ešte fandia Packers, tak tu je zopár mien: Lil’ Wayne, Jodie Foster, Chuck Todd, Erin Andrews, Ryan Reynolds, Denis Leary, David Ortiz, Harry Styles, Joan Jett, Jodie Foster, Tony Shaloub (Monk)
a Ellen DeGeneres.

V tomto rozhovore hovorí Timberlake o Green Bay Packers!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ocenenia hráčov Green Bay Packers za sezónu 2017  |  Packers hostili pred Draftom 28 prospektov!  |