Pohyby na súpiske Packers!

Packers hlásia jeden príchod a jeden odchod!

Green Bay Packers podpísli WR Maxa McCaffreyho do practice squad. No zároveň prepustili T/G Dona Barclayho z injured reserve.

McCaffrey nie je pre fanúšikov neznámou tvárou. Max strávil celú preseason na našej súpiske, kde predvádzal kvalitné a stabilné výkony. No aj napriek tomu bol prepustený a podpísaný do practice squad New Orleans Saints a neskôr bol zapísaný do 53 členného tímu Jacksonville Jaguars. Kde v 5 zápasoch zachytil len jednu prihrávku pre 4 yardy.V Packers bude nosiť svoj typický dres s číslom 13.

Barclay odohral za Packers 62 zápasov v regular season a ako starter nastúpil do 24 zápasov. Barclay bol podpísaný Packers v roku 2012 ako nedraftovaný nováčik. V postseason nastúpil do 8 zápasov, do 3 ako starter. Ak by mali Packers o Barclayho záujem, tak by už mohol nastúpiť do tréningového procesu minulý týždeň. No Barclay sa na tréningoch neukázal, čo nám jasne naznačilo, že Packers už o neho naďalej záujem nemajú. Barclay si v prvom zápase preseason poranil členok a bol umiestnený do injured reserve.

One thought on “Pohyby na súpiske Packers!

 • 25 októbra, 2017 at 21:30
  Permalink

  Ahoj,
  Ja to uplne nechapu. Brutalne nam hori O-line a oni propusti prvniho nahradnika a vezmou WR, kterych mame jak sisek. Vim, ze Barclay nebyl nic moc a McCaffrey je nadejnej, ale stejne. Rozumel bych, kdyby vyhodili Janise a vzali MC. Ale takhle? Vetsina kroku vedeni, stejne jako vetsina rozhodnuti trenera mi prijde uplne mimo. Snad vedi co delaji, ale mam silne pochyby.
  Filip

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Packers dostali výber v Drafte navyše!  |