Martellus Bennett prepustený!

Vysoko ospevovaná posila z offseason vydržala v Green Bay len 9 týždňov.

Mike McCarthy počas svojej stredajšej tlačovej konferencie povedal, že TE Martellus Bennett sa zápasu proti Bears nezúčastní, no nikto nečakal to, čo sa práve stalo.

Pred pár minútami Packers oznámili, že TE Martellus Bennett bol prepustený. Oficiálny dôvod je ten, že sa nepodarilo odhaliť jeho zdravotný stav. (minulý týždeň si poranil rameno a bližšie nebolo nič špecifikované)

Bennett bol podpísaný ako veľká posila pre našu ofenzívu a prepustený bol TE Jared Cook. Všetci očakávali, že to bude masívny upgrade na pozícií tight enda, ale namiesto toho Bennett totálne vyhorel a Jered v strieborno-čiernych farbách doslova žiari. Ako blocker bol na tom ešte dobre, ale jeho receiverské schopnosti upadli do hlbín. Nedokázal sa dostať do downfieldu a jeho ruky ho vôbec, ale že vôbec neposlúchali. V 7 zápasoch zachytil len 24 passov pre 233 yardov a neskóroval ani jeden TD. V DVOA je spomedzi TEs na 32. mieste! 

Bennett len pred pár dňami ohlásil, že je rozhodnutý, že po sezóne ukončí aktívnu kariéru. Vyzerá to tak, že jeho kariéra sa skončila skorej ako čakal. Uvidíme, či sa mu podarí nájsť nového záujemca o jeho služby.

 

4 thoughts on “Martellus Bennett prepustený!

 • 9 novembra, 2017 at 7:47
  Permalink

  Ze by som ronil potoky slz sa veru neda povedat

  Reply
  • 9 novembra, 2017 at 10:55
   Permalink

   nápodobne…

   Reply
 • 9 novembra, 2017 at 16:01
  Permalink

  Škoda, ze peníze, které jsme investovali do jeho smlouvy vyšly vniveč a my díky tomu asi přišli o možnost nechat si třeba T.J. Langa. Ale po bitvě každý generál

  Reply
 • 10 novembra, 2017 at 9:12
  Permalink

  Po konci minulej sezóny som si vravel, paráda, Jered Cook vyzerá naozaj dobre. V Offseason prišli správy o prepustení Cooka a podpísaní Beneta, povedal som si, ok, síce odchádza výborný hráč, ale nahradí ho ďalší skvélý TE. No skutočnosť bola trochu iná, neviem čo bolo v zákulisí týchto tradeov (platové požiadavky alebo chcel Cook odísť inam) každoádne sa ukázalo, že to bola ďalšia chyba vedenia.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

V doplnkovom drafte čaká zaujímavý safety  |