McCarthy sa vyjadril k zápasu, ale aj k hitom!

Mike McCarthy poslal vedeniu ligy dopis, v ktorom opisuje hity na Randalla a Dupreho. No a takisto aj predstúpil pre novinárov, kde im odpovedal na otázky. Poďme sa teda pozrieť na to, ako zápas proti Eagles vníma náš hlavný tréner!

Poďme na zranenia, tu sa vyjadril, že CB Raysean nemá otras mozgu. Zranenie Dona Barclayho nie je také vážne, ako sme si prvotne mysleli. No nemáme ešte žiadnu pravdepodobnú dĺžku zranenia, alebo hocijaké iné informácie k členku Dona. Malachi Dupre stávil noc v nemocnici kvôli pozorovaniam, no na druhý deň bol prepustený. McCarthy povedal, že je pod protokolom otrasu mozgu, no nenaznačil, či Malachi má nejaké extra zranenia. Som nesmierne rád, že je Dupre „v poriadku“. Damarious Randall je takisto ako Malachi pod protokolom otrasu mozgu. Mike povedal, že obidvaja hráči majú dobrú náladu.

Vyjadril sa aj k hitu na Dupreho a aj na Randalla a tam povedal, že si myslí, že tieto hity neboli čisté a už boli za hranicou bezpečnosti hráčov. No a Mike tieto hity zaslal vedeniu ligy a žiadal, aby ich preskúmali. Dostal sa k nám aj prepis textu: „Pozreli ste sa na tieto hity, ktoré skončili otrasom mozgu? Áno, všetci sme videli to video. Určite sú to tie hry, ktorým sa snažíme vyhnúť. Je to proces, ktorým prechádzame počas každého zápasu. Takže som si istý, že dostaneme dôrazne vyhodnotenie týchto hier (na bezpečnosť hráčov). Samozrejme obidva hity spadajú do tejto kategórie. Aby bolo jasno, keď vstupujete do tejto ligy, vstupujete do nej preto, lebo veríte, že takéto hity sú ilegálne, alebo preto, lebo dúfate, že budú prešetrované? Myslím si, že všetci sme videli rovnaké video. Každý rok sa zamýšľame nad tým, ako spraviť ligu lepšou. Samozrejme, že ochrana hráčov je prvoradá a potom keď uvidíte 2 veci ako tieto hity počas minulej noci, tak sú istotne mimo oblasti ochrany hráčov. Nechcete vidieť zranenia svojich hráčov, špeciálne ak to nie je v rámci cesty, ktorú vedenie ligy hľadá, ako správne blokovať hráčov, alebo niečo podobné. Takže áno, alebo nie, boli tieto hity ilegálne? Jason, ani neviem prečo sa o tomto bavíme… Ak som ich vyradil z ligy, tak si nemyslím, že sú legálne.Len som sa snažil vyjadrovať jasne a správať sa inteligentne.“

McCarthymu bola položená otázka, ktorý hráč podľa neho odohral najlepší duel a on povedal že „Special team“. Treba povedať, že special team na čele s Davisom a Vogelom pracoval ukážkovo. 

Vyjadril sa aj k missnutým tackles: „Určite bolo na našej strane veľké množstvo missnutých tackles, hlavne v úvode zápasu. Obrancovia sa snažili tackleovať príliš vysoko, no namiesto toho mali ísť nižšie a doplatili sme na to.“

Na adresu posledného nádherného drivu Tysoma Hilla povedal, že musíme byť naozaj vzrušení z toho, čo sa mu podarilo počas posledného drivu.

Na záver sa vyjadril, že tréneri sú pozitívne naladení a tešia sa na veľa dobrého futbalu. Je tu veľa dobrých vecí, ktoré si zo zápasu môžeme odniesť, no zároveň aj chýb, z ktorých sa môžme poučiť . Ako futbaloví tím sme sa zlepšili. Prvý dojem je dobrý a musíme na tom budovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Čo sa deje vo Free Agency? II  |