NFL DRAFT PÁRTY 2018 NA SLOVENSKU!

Je tu možnosť zorganizovať NFL Draft párty v roku 2018 na Slovensku!

Zdravím Vás! Hneď na úvod spomeniem, že tento oznam sa netýka len našej stránky, ale platí to pre všetkých fanúšikov NFL na území Slovenska, prípadne aj Česka. Dlho som uvažoval nad tým, že by som chcel zažiť NFL Draft párty, no cesta do Prahy je predsa len trošku dlhšia. Tak ma napadlo, že by som zorganizoval NFL Draft Párty 2018 na Slovensku ! Samozrejme by sa jednalo o noc z 26. na 27. apríla, kedy prebehne najzaujímavejšie 1. kolo.

No a teraz asi tá najpodstatnejšie informácia. Stretnutie by sa konalo v BANSKEJ BYSTRICI! Keďže je to cca stred Slovenska. Napríklad, keby to bolo v Bratislave, tak som si na 110% istý, že by k nám nezavítal žiadny východniar/ka. Pýtate sa kde v Banskej? No už som nad tým rozmýšľal a aj sa informoval. Kontaktoval som miestny ŠPORT BAR a oni by takúto akciu veľmi radi privítali. Je to vskutku útulný podnik s príjemnou a ochotnou obsluhou a vynikajúcim čapovaným pivom! Takisto majú k dispozícií jedno veľké plátno a niekoľko televízorov. Plus k tomu je k dispozícií aj Xbox, čiže ak by niekto doniesol Maddena, tak si môžme spraviť aj mini turnaj o pivko 🙂 Pár metrov od ŠPORT BARU je takmer počas celej noci otvorená pizzéria Borsalino, čiže ak by mal niekto hlad, tak môže navštíviť tento podnik. 

No a túto informáciu píšem preto teraz, lebo potrebujem vedieť predbežný záujem, či sa to oplatí robiť. Lebo ak príde 10 ľudí, tak to nebude mať zmysel pre nás a ani pre ŠPORT BAR. Preto by som bol veľmi rád, ak by mal niekto predbežný záujem o túto akciu, kde by sa stretol s ľuďmi, ktorí žijú svetom NFL, tak Vás prosím, napíšte mi na email info@greenbaypackers.eu . Stačí dať predmet DRAFT PÁRTY a do správy napísať svoje meno + tím ktorému fandíš (pre zaujímavosť). Ako som už napísal, to, že sme stránka o Packers neznamená, že na Párty nemôžu dôjsť aj fanúšikovia Vikings, alebo Bears!!! Práve že to bude oveľa zaujímavejšie a už vidím tú super atmosféru počas našich pickov! Však Bears?! 😛 😀 😀 😀

Budem veľmi rád, ak by bol o túto akciu záujem a aby sa to uchytilo a spravili by sme z toho tradíciu. Preto Vás prosím, zazdieľajte tento článok medzi svojich kamarátov, rodinu, fanúšikovskú stránku a podobne. Pokiaľ bude záujem, nahlásim počet ľudí a rezervujem podnik. Následne vytvorím udalosť na Facebooku, kde sa budete môcť pridať a získať tak všetky potrebné bližšie informácie. Takisto ak by sa niekto ujal spoluorganizácie a podobne, tak by som bol len rád, každá pomocná ruka je dobrá! Vopred Vám všetkým ďakujem a dúfam, že sa v apríli všetci spolu stretneme a zažijeme nezabudnuteľnú noc! 

Na záver by som chcel ešte dodať, že táto udalosť nemá za cieľ konkurovať udalosti, ktorú organizuje stránka www.nfl.cz a „kradnúť“ účastníkov! Robím to pre fanúšikov NFL na Slovensku, nech aj my máme nejakú takúto udalosť relatívne blízko našich domovov. Ďakujem za pochopenie. Bart. 

2 thoughts on “NFL DRAFT PÁRTY 2018 NA SLOVENSKU!

 • 10 decembra, 2017 at 15:14
  Permalink

  Ahojte záujem by bol vyskúšam ešte zohnať niekoho z týmu a dalo by sa nejako dohodnúť

  Reply
  • 10 decembra, 2017 at 15:20
   Permalink

   Super, to počujem veľmi rad! ?

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

REVIEW: WEEK #8 – Green Bay Packers vs Los Angeles Rams  |