Packers dostali výber v Drafte navyše!

NFL oznámila, že Packers dostali k dispozícii plus jeden výber v Drafte 2017, konkrétne v 5. kole, na základe minuloročných strát vo free agency. 

Packers prišli o CB Casey Haywarda a backup QB Scotta Tolziena v minuloročnom trhu s voľnými hráčmi a nepodpísali žiadneho hráča, ktorému končil kontrakt. Podľa rozhodnutia NFL, je 5. pick kompenzáciou za stratu Haywarda, no za Tolziena nedostaneme nič, keďže nebol vysoko hodnoteným voľným hráčom. Výška picku sa určuje podľa vzorca, v ktorom je zahrnutá dĺžka a výška zmluvy v novom tíme + odohraný čas a ocenenia. 

Green Bay Packers tak obdržali sa Caseyho pick na konci 5. kola, celkovo  184., čiže momentálne majú Packers na Drafte 2017 osem výberov

Tento rok pribudla zmena a to taká, že tím môže tento pick vymeniť. 

V ére GM Teda Thompsona, sme kompenzačné picky využili ma hráčov ako napríklad G Josh Sitton (2008), DT Mike Daniels (2012), TE Richard Rodgers (2014). V minuloročnom drafte sme dostali 2 kompenzačné picky v 4. kole a využili sme ich na LB Blakea Martineza a DE Deana Lowryho

Cincinnati, Cleveland, Denver, Kansas City dostali 4 kompenzačné výbery, Miami 3, L.A. Rams, Seattle 2, Arizona, Baltimore, Carolina, Green Bay, Indianapolis, New England, N.Y. Jets, Pittsburgh, San Francisco po jednom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Potenciálni hráči na Drafte 2018 – Tight Ends  |