Packers podpísali nového WR

V piatok sa generálny manažér Packers Brian Gutekunst opäť činil. Menej ako týždeň pred tréningovým kempom priviedol do tímu mladého receivra.

Je jasné, že na pozícii WR nás trochu tlačí topánka. Síce máme Top 5 WR ligy Davanteho Adamsa, no nechcem si predstaviť, čo by to bolo v prípade jeho zranenia…

Gute sa rozhodol, že bude veriť minuloročným voľbám v drafte. Včera do tímu receiverov priviedol Malika Taylora. Taylor podpísal zmluvu ako nedraftovaný nováčik s Buccaneers, no Tampa ho cutla v máji. V roku 2016 chytil v drese Ferris State 47 prihrávok pre 1017 yardov a 5 TD. O rok neskôr pozbieral 61 prihrávok pre 906 yardov a 6 TD. Celkovo počas svojej školskej kariéry zaznamenal 2091 yardov.

Malik Taylor má 190.5cm a 99kg. Počas Pro Day na jeho škole zabehal 40 yardov za 4.44 resp 4.47. Jeho poslednú sezónu poznačilo zranenie hamstringu, čo mu nedovolilo dosiahnuť podobné štatistiky ako v rokoch predtým. Má aj skúsenosti na pozícii kickoff returnera – 17 returnov pre 489 yardov, priemerne 24.8 yardu.

Podľa informácií by mal byť flexibilnejší a konzistentnejší ako Trevord Davis. Práve s Daivosom by mali byť podobní. Aj vzhľadom na to jeho podpis zvyšuje konkurenciu v boji o pozíciu returnera. Nemyslím si, že sa dostane do tímu, ale v prípade zranenia Davisa by bolo dobré mať takéhoto hráča v Practice squade.

Taylor bude na drese nosiť číslo 86.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Potenciálni hráči na Drafte 2017!  |