Packers sa s Titans dohodli na trade!

Toto nečakal snáď nikto!

Green Bay Packers a Tennesse Titans sa dohodli na trade. Z Green Bay do Tennessee putuje pass rusher Reggie Gilbert a opačnou stranou ide pick v siedmom kole. Gilbert je súčasťou tretieho training campu a nebolo vôbec isté, či sa dostane do 53ky. Veľa odborníkov ho malo mimo súpisky. 

Bývalý hráč Arizony Wildcat strávil väčšinu svojej rookie sezóny v roku 2017 v practice squade, keď podstupoval premenu z defenzívneho enda na stand-up outisde linebackera. V roku 2018 odohral o 139 snapov menej než Kyler (S)Fackrell. Obidvaja sezónu zakončili s rovnakým počtom tlakov na QB – 21. No Fackrell mal 10.5 sackov a na druhú stranu len 2.5 pre Gilberta. 

Do training campu vstupoval ako tímová 5ka na poste OLB za Za’Dariusom Smithom, Prestonom Smithom, Rashanom Garym, a spomínaným Kylerom Fackrellom. Gilbert počas preseason vždy podával kvalitné výkony a tohtoročná preseason nebola výnimkou. Zasiahol do dvoch zápasov a pripísal si 2 sacky, potom si poranil koleno, avšak očakáva sa, že najneskôr do začiatku druhého weeku bude späť a ready. Titans potrebujú na tejto pozícii hĺbku a tak Gutovi zavolali a ponúkli mu pick v 7. kole, ten to prijal. 

Z tohto tradu bude najviac ťažiť rookie Randy Ramsey. Pettine ho počas preseason využíva fakt často, keď doposiaľ odohral 109 defenzívnych snapov, čo je 5. najvyššie číslo v našom tíme. Pre porovnanie, najviac snapov odohral ILB Ty Summers- 184. No neviem vám teraz povedať, či je to chalan, na ktorého sa Packers fakt pozerajú a chcú ho vidieť hrať, alebo tam je len preto, lebo niekoho tam potrebujú na to, aby dačo odohral. Dostáva o dosť viacej snapov, než hráči na jeho pozícii, napr. Reggie Gilbert, ktorý mal takmer o polovicu snapov menej. Doposiaľ to bolo najmä Ramsey s Garym a s rotujúcim Fackrellom, teda Sackrellom, sorry. Čo to teda znamená? Je Ramsey našim 5. OLB? O Ramseyho sa Packers zaujímali už pred Draftom, keď si ho priviedli na jednu z tridsiatich pred draftových návštev. Ramsey je atletický edge rusher, ktorý však nie je žiadny rýchlik, keď 40 yardov zabehol len za 4,8s. No je skvelou definíciou pre slovo športový talent. Ramsey spolu so svojim bratom hrali futbal, basketbal, soccer, baseball, hokej, plávanie a aj behávali na trati. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *