Postrehy z Training Campu 2018 – 11. deň

Do tréningu sa vrátilo hneď niekoľko hráčov!

Green Bay Packers boli v nedeľu opäť na ihrisku a dostalo sa k nám hneď niekoľko pozitívnych správ. Do tréningového procesu sa vrátili takmer všetci hráči, ktorí boli na zozname zranených. TE Jimmy Graham bol späť na ihrisku po tom, čo si trošku poranil koleno a tréneri sa rozhodli, že mu doprajú preventívny oddych. Pred zápasom proti Titans bol Graham na ihrisku, čo bol dobrý náznak toho, že ho čoskoro uvidíme späť. No a hneď na prvom tréningu už bol späť v plnej sile. Takisto sa vrátili aj naši defenzívni lajnmeni Mike Daniels a Mo Wilkerson. Tým pádom je naša defenzívna lajna kompletná. Z ofenzívnej lajny sa na ihrisku už objavil aj LT David Bakhtiari a jeho zranenie členku nebolo také vážne. Zúčastnil sa individuálnych drilov, no v tímových ho nahradil Kyle Murphy. RT Bryan Bulaga sa po 1x zúčastnil tímových drillov, odkedy si pretrhol predný krížny väz. Po dlhšej dobe sa vrátil aj RB Aaron Jones, ktorého trápil hamstring. Do secondary sa vrátili corners Kevin King a aj Jaire Alexander. Takže na liste zranených sú len 4 hráči: OLB Nick Perry (PUP-členok), WR Trevor Davis (hamstring), RB Devante Mays (hamstring) & S Jermaine Whitehead (chrbát). No dorazili ku nám aj dobré správy ohľadom Nicka Perryho, ktorý by mal byť čoskoro vyškrtnutý z PUP zoznamu. 

QB Aaron Rodgers trénoval s 1. tímom, čo nám môže naznačovať, že v zápase proti Steelers ho uvidíme aj na trávniku. Pred minulým zápasom proti Titans nastupoval v tréningu len v rezervnom tíme a do zápasu nezasiahol. No teraz je situácia opačná. Ak Rodgers teraz nastúpi, tak ho už na ihrisku pravdepodobne v tejto preseason neuvidíme a všetko bude zamerané na súboj o post dvojky.

QB DeShone Kizer odohral jeden zo svojich lepších tréningov. Podarilo sa mu zahrať niekoľko big plays. Prvá bola pre veľký zisk, keď svojou loptou našiel WR Kyla Lewisa, ktorý sa uvoľnil cez linebackera Marcusa Portera. Druhá hra prišla po dlhej lopte na WR Davante Adamsa, ktorý porazil Josha Hawkinsa popri sideline a skóroval TD.

WR Jake Kumerow zahral ďalšiu big play. Tim Boyle hľadal Kumerowa hlbokým passom, to sa mu aj podarilo a Kumerow zachytil loptu veľmi efektívne – jednou rukou. Dokonca bol aj proti hráčovi v coverage (Goodson) hodený flag za pass interference, no Kumerow loptu chytil aj napriek tomuto faulu. Naopak WR DeAngelo Yancey si pripísal jeden veľmi zlý drop, keď bol úplne voľný na strede ihriska. Toto musí chytať.

OL Adam Pankey robí všetko preto, aby bol súčasťou našej zostavy aj vo svojej druhej sezóne. Pankey počas tohtoročného training campu nastúpil na každom jednom poste v OL a posunul sa aj v depth chart, keď na poste LG nahradil Laneyho Taylora. Ako Taylorov backup počas prvých dvoch týždňov nastupoval Lucas Patrik, avšak jeho zdravie sa ukázalo ako problém. Počas offseason podstúpil operáciu členku, v prvom zápase nebol v nominácií a v tomto tréningu sa zúčastnil len individuálnych drillov. Vyzerá to tak, že vedeniu Packers sa Pankey páči a rozhodne nie je bez šance. 

OLB Reggie Gilbert zažil vydarený zápas proti Titans a tréneri mu dopriali tréning v 1. obrane po boku Claya Matthewsa na poste OLB. Na tomto poste vystriedal Kylera Fackrella, ktorý v prvých 10 tréningoch nastupoval po boku Matthewsa. Rookie ILB Greer Martini pokračuje v dobrých výkonoch a pripísal si aj jednu zrazenú prihrávku.

Obrana pracovala na dime formácií a zostava vyzerala takto: outside – King & House, slot – Williams & Jones, safeties – HaHa a Brice.

Trevor Davis je zranený, tak post punt returnera v tomto tréningu zaujali Jaire Alexander a J´Mon Moore. No ani jednému sa nedarilo a obidvaja si pripísali muffnutý punt. 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

#4 Čo je nové v Titletowne?  |  Nový člen Packers Fan Hall of Fame!  |