Postrehy z Training Campu 2018 – 5. deň

Kumerow pokračuje v skvelej robote!

V poslednom weeku minulej sezóny Packers zapísali WR Jaka Kumerowa do practice squad. Následne sme draftovali 3 WRs a o Jakovi sa takmer nič nehovorilo, keďže pred ním boli Adams, Cobb, Clark, Allison, Davis, Yancey, Janis a traja noví WRs. Avšak Clark skončil s futbalom, Janis tím opustil a je tu možnosť pre Kumerowa, ktorý ju doposiaľ využíva na 110%! Bývalá hviezda univerzity Wisconsin-Whitewater dostáva čoraz viacej priestoru v prvom útoku. V utorok zachytil 2 TDs od Kizera, aj keď ich zachytil cez Goodsona a Watersa, tak to boli nebrániteľné akcie. Najmä nádherný back shoulder pass od Kizera do end zone. Okrem týchto dvoch TDs dokázal poraziť skúseného veterána Tramona Williamsa na double move a v kuchyni sa už varil TD, avšak Hundley ho prehodil. 

Do tréningu kvôli zraneniam nezasiahli RB Aaron Jones (hamstring), OLB Nick Perry (členok), OLB C.J. Johnson (hamstring), OT Alex Light (členok), RT Bryan Bulaga (koleno), S Kentrell Brice (členok), FB Joe Kerridge (rameno), ILB Jake Ryan (ACL) & DT Mike Daniels. Dobrou správou je, že Brice bol schopný chodiť popri side line bez akejkoľvek bandáže. Jeho miesto na pozícií safetyho zaujal podľa očakávania Josh Jones. Jaka Ryana na pozícií ILB nahradil nováčik Oren Burks. Na side line trénoval aj Bryan Bulaga, čo je vynikajúca správa. 

Mason Crosby premenil 7/8 FGs. Postupne premenil 32, 36, 39, 41, 43, 47 yardový FG, následne minul 49 yardový a posledný 51 yardový pokus bol úspešný. Hunter Bradley je ako long snapper nekonzistentný a preto opakovania dostáva ďalší LS Zach Triner

TE Jimmy Graham skóroval svoj 1. TD počas training campu v hre 11 vs 11. Rodgersova play action zmiatla takmer celú obranu, avšak nepodarilo sa mu oklamať safetyho Marwina Evansa, ktorý mal na Grahamovi perfektnú coverage. Avšak Graham naplno využil svoju obrovskú výškovú prevahu a Evansa poľahky preskočil a skóroval TD. 

Stále však nemám žiadne novinky o stave rookie O-lajnmena Cola Madisona. Madison bol považovaný za čierneho koňa na pozícií pravého guarda, no doposiaľ sa na tréningoch neukázal. Madison sa zúčastnil všetkých offseason tréningov, avšak momentálne je nezvestný. Brian Gutekunst sa vyjadril, že nemá absolútne žiadne informácie o tom, kedy by sa mal hlásiť na ihrisku. 

Počas tohto tréningu Aaron Rodgers nehodil žiadnu interception, no mal k nej veľmi blízko. OLB Vince Biegel dropol pass, ktorý mal znamenať ďalšie Rodgersove íčko. 

Spomedzi cornerov sa ukázal v dobrom svetle Lenzy Pipkins, ktorý odviedol dobrú prácu na Cobbovi a neskôr aj na Kumerowovi. Naopak Josh Jackson sa stále nevie dostať do rytmu a jeho výkony nie sú optimálne. 

CB Jaire Alexander predviedol ďalšiu nádhernú play. RB Devante Mays bežal v pravo, následne zachytil loptu, no Jaire bol hneď pri ňom a na goal line predviedol hit dňa. Celá obrana začala poriadne oslavovať!

RB Jamaal Williams je doposiaľ najlepším RB v pass protection. 

Nedraftovaný nováčik Greer Martini pokračuje v skvelých výkonoch a po zranení Ryana má veľkú šancu sa dostať do 53 členného tímu. 

Obrana bola na goal line nepriepustná a naši RBs dokopy nepredviedli vôbec nič. Najprv Wilkerson zastavil Williamsa a následne Montravius Adams Ripwkoskiho. 

Brian Gutekunst sa vyjadril, že momentálne urgentne nehľadajú nového ILB a najprv chcú dať príležitosť mladým hráčom, avšak popri tom budú pracovať aj na iných možnostiach.  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *