Safety Campbell je späť!

Packers priviedli späť známu tvár!

Generálny manažér Brian Gutekunst sa odhodlal ku kroku, ktorý som navrhoval už pred mesiacom a to opätovne podpísal safetyho Ibraheima Campella! Plus k tomu sa prepustil RB Corey Grant a na waivers bol umiestnený LB Kendall Donnerson, ktorý je na tom rovnako ako Spriggs, teda a ak si ho nikto nezoberie, tak sa vráti späť do injured reserve. 

Campbell je pre fanúšikov Packers známou tvárou, nakoľko počas minulej sezóny obliekal náš dres v troch zápasoch, no potom si pretrhol predný krížny väz a bol umiestnený do injured reserve. Čo bola obrovská škoda, nakoľko podľa mňa bol v týchto troch zápasoch našim najlepším safetym na ihrisku. Počas týchto troch zápasov si pripísal 20 tackles, forced fumble a jednu zrazenú prihrávku. Campbell bol pôvodne draftovaný v roku 2015 Clevelandom Browns v 4. kole, celkovo 115., v college hrával za Northwestern. Campbell začne sezónu na PUP, nakoľko sa stále zotavuje zo zranenia. Ak ostane na PUP aj pri štarte regular season, tak sa bude môcť vrátiť až po prvých 6 zápasoch. Za mňa skvelý podpis. Campbell sa dobre pozná s defenzívnym koordinátorom Mikom Pettinom, do jeho schém pasuje perfektne a takisto aj so special team koordinátorm Shawnom Mennengom. S obidvoma trénermi sa stretol pôčas pôsobenia v Clevelande Browns. Campbell je síce vedený ako strong safety, avšak dokáže hrať všade v secondary, vrátane slotu a je taktiež schopným tacklerom. V Packers bude nosiť dres s číslom 35. 

Prepustenie RB Coreyho Granta je extrémne prekvapivé, nakoľko len pred 2 týždňami mu Packers vyplatilil bonus za podpis vo výške $60,000. Avšak Grant sa vracia po vážnom zranení a zrejme na tom dobre nebude. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Postrehy z Training Campu 2018 - 12. deň  |