Tony Brown sa stáva pevným členom našej obrany!

Mladý corner si vyslúžil chválu od Aarona Rodgersa!

Tony Brown je mladý cornerback, ktorý vstupuje do svojej druhej sezóny v NFL po tom, čo ho Packers získali minulý rok ako nedraftovaného nováčika z Alabamy, kde hrával pod Nickom Sabanom. Vyznačoval sa najmä neuveriteľnou atletickosťou a bol perfektným prínosom pre special team. No bol to ešte extrémne neobrúsený diamant, na ktorom bola kopa práce. Avšak ako čas plynul, tak z Browna sa stal veľmi nádejný mladý cornerback, ktorý práve zažíva extrémne vydarené obdobie. Je len veľmi málo hráčov, ktorí by počas doterajšieho priebehu training campu predvádzali lepšie výkony než práve tento mladý a sympatický cornerback. 

Tony si svojou tvrdou prácou a aj povahou vyslúžil pozornosť nášho QB Aarona Rodgersa: „Je hlučný. Tonyho milujem. Tony je skutočne skvelou súčasťou našej šatne. Ak je tu niekedy taká chvíľa, keď si hovoríte „Aargh, potrebujem trošku inšpirácie,“ tak sa proste len pozrite na Tonyho, pretože on pravdepodobne niečo robí – tancuje, spieva, rapuje, niečo počúva, alebo sa s niekým zabáva. Proste má skvelú osobnosť a do nášho tímu priniesol skvelú energiu. V skutočnosti ho ani nemusíte nejako vyzývať, pretože je hyper-súťažiaci a hrá veľmi dobre. Odo mňa dostáva veľkú pochvalu. Myslím si, že sa zlepšuje počas každej chvíle, čo je v našom tíme. Čo ľudia nevidia a za čoho Tonyho budem vychvaľovať je to, čo vidím každý deň, keď počas noci odtiaľto odchádzam. Tony stále trénuje. Stále niečo robí v posilňovni alebo sa na niečo pozerá. Vždy pracuje. Prichádza sem veľmi skoro a odchádza veľmi pozde. Pravdepodobne je prvým, kto sem prichádza a posledným, kto odchádza.“ nechal sa počuť Aaron Rodgers.

Pôvodne bol Brown podpísaný ako nedraftovaný nováčik Los Angeles Chargers, avšak na začiatku regular season bol prepustený. Brown sa vyznačuje najmä skvelou atletickosťou, o čom svedčí aj jeho čas na 40 yardov – 4,35s. Gutekunst si ho hneď zobral do tímu, keď uvidel, že je voľný. Ako som už spomínal, tak počas TC podáva excelentné výkony a zrejme svoj najlepší výkon podal na dvoch tréningoch proti najlepšiemu receiverovi v lige DeAndremu Hopkinsovi, s ktorým minimálne odohral vyrovnanú partiu, ak nie viac. Keď ho vidíte spolu s Alexanderom, ako na ihrisku spolu tancujú a akú energiu do tímu prinášajú, tak to je niečo neuveriteľné. Presne takéto typy hráčov v tíme potrebujete a je to niečo, čo naša obrana veľmi dlho nemala!

Stále nerozumiem tomu, ako mohol byť takýto corner nedraftovaný. Počas tretieho dňa Draftu hľadáte skvelých atlétov, ktorí budú prínosom pre special team a majú na to, aby sa presadili či už v útoku, alebo v obrane. A k tomu všetkému ešte hrával aj v obrane Nicka Sabana v Alabame! To je hriech, že bol nedraftovaný!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *