Vedeli ste tieto zaujímavosti o Aaronovi?

Dneska tu máme niekoľko zaujímavostí zo života nášho neobyčajného franchise QB – Aarona Rodgersa! 

 

 

 

 • Aaron takmer ukončil kariéru futbalistu a chcel sa stať právnikom. Po skončení Pleasant Valley High School, Aaron neobdržal žiadnu ponuku na štipendium a ako v roku 2011 v rozhovore pre ESPN priznal, že seriózne premýšľal nad koncom hrania futbalu a začatím štúdia na práve. 
 • Viete si predstaviť Aarona v drese Raiders? No v roku 2007 sa to takmer stalo. Keď Favre v roku 2007 oznámil, že sa vráti, tak Packers seriózne premýšľali, že Rodgersa vymenia. Podľa ligových zdrojov, boli Packers už takmer s Raiders dohodnutí a tak Rodgers mal ísť do Raiders a opačným smerom mal putovať Randy Moss. No nestalo sa a Moss bol vymenený do New England Patriots. 
 • Je všeobecne známe, že quarterbacks sú inteligentní no Aaron posúva túto hranicu na vyššiu úroveň. Aaron Rodgers v roku 2015 účinkoval v relácii „Celebrity Jeopardy!“ spolu s astronautom Markom Kellym a podnikateľom Kevinom O’Learym. Nie len, že Aaron celej súťaží dominoval, no dokázal aj priniesť trošku humoru do notoricky matnej show. 
 • Tréner Angelo Poli sa vyjadril, že Aaron veľmi rád skúša nové veci v tréningovom procese. Poli je známy tým, že rád vymýšľa zložitejšie tréningy, pretože podľa neho sú „klasické NFL drills“ až príliš ľahké… Pre QB je veľmi dôležitá práca nôh a Poli prilepil do kopačiek Aarona na pätu chipsy a tie ho mali prinútiť, aby sa sústredil na beh po špičkách. 
 • V roku 2012, fanúšik Todd Sutton pridal tweet, v ktorom vyjadroval svoju nespokojnosť s tým, že Aaron podporuje baseballového hráča Ryana Brauna, hráča Milwaukee Brewers, ktorý bol vyšetrovaný vo veci užívania zakázaných látok. Rodgers odpovedal na tento tweet a stavil sa s ním o jeho ročný plat, že Braun je nevinný. Ale o mesiac na to, Braun akceptoval 65 zápasovú suspendáciu za užívanie steroidov. Sutton sa vyjadril, že Rodgers mu to stále nevyplatil. V čase stávky mal Rodgers plat $4.5M na rok. Pred touto aféru boli Rodgers a Braun najlepší kamaráti. Boli spolu videní po celom Wisconsine a dokonca sa stali aj obchodnými partnermi a otvorili si reštauráciu „8-Twelve MVP Bar & Grill“ (8 nosil Braun a 12 Aaron). Avšak, po tejto afére bola reštaurácia premenovaná na „Hom Wood Fired Grill“.
 • Aaron neznáša Draft NFL. Rodgers vyjadril svoju nespokojnosť s draftom a povedal: „V drafte sa dáva dôraz len na to, kto má aký silný bench, kto ako rýchlo zabehne 40 yardov… Ale veci, ktoré sú najdôležitejšie si nevšímajú a tu sú váš charakter, húževnatosť, vodcovstvo…
 • Aj keď ešte neuvažuje nad koncom kariéry v NFL, tak v spoločnom rozhovore s A.J. Hawkom, Rodgers odhalil, že po kariére seriózne premýšľa nad kariérou herca. Momentálne Aaron pôsobí v niektorých reklamách ako napríklad vo veľmi známej pre State Farm InsuranceReklama 1 , Reklama 2
 • Máme tu súťaživých hráčov a potom tu je Aaron Rodgers. Jeho spoluhráči hovoria, že Aaron posúva každú jednu súťaž na úplne iný level. Rodgers tvrdí, že si pamätá každý jeden TD a INT, ktorú kedy hodil od 8. triedy! Rodgers a jeho bývali spoluhráč John Kuhn spolu nehovorili niekoľko dní po tom, čo hrali poker a mali menšiu kontroverziu. Raz Rodgers kopol basketbalovú loptu do Matthewsa od zlosti po tom, čo s ním prehral zápas jeden na jeden.

 • Aaron je veľký hudobný fanúšik, tento fakt podporuje aj to, že Aarona môžte vidieť v okolí Green Bay s gitarou v ruke. V roku 2011 sa rozhodol, že svoju lásku k hudbe posunie na iný level a založí si svoj vlastný nahrávací label – Suspended Sunrise Recordings. Rodgers využíva hudbu ako prostriedok, ktorým si čistí hlavu. Podľa jeho spoluhráčov, Rodgers rád hráva v šatni na gitare. 
 • Keď mal 15 rokov, tak už dokázal čítať obrany NFL. Rodgers bol fanúšikom 49ers a keď proti niekomu hrali, tak on vedel prečítať všetky blitzy, ofenzívne audibly a toto všetko vedel robiť vďaka pamäti. Vo svojich zápasoch používal plays z NFL. Souza povedal „Aaron niečo raz uvidí a už to vie navždy rozoznať a použiť.“ tieto veci súvisia s tým, že Aaron má fotografickú pamäť. Aaron si pamätá väčšinu detailov z jeho stredoškolských plays a rôznych bodov jeho kariéry. Ale to nie je len to, že si Aaron všetko pamätá, pamätá si každú jednu defense coverage, ktorá bola proti nim postavená, koľko bolo rusherov, koľko času bude mať na odhodenie lopty. Aaron dokáže tieto plays do detailov opísať, stačí keď sa ho na ne opýtate a on vám povie všetko, čo potrebujete na úspešnú play. Aj vďaka tomuto robí málo chýb, lebo keď už raz takú chybu spravil, tak druhý krát to už rozozná a nezopakuje ju. 
 • Aaron počas svoje kariéry v college nosil počas zápasov pod dresom, tričko Joea Montanu. 
 • Aaron má záľubu v „kazení“ fotiek kapitánov zápasu. Od roku 2006 „pokazil“ každú jednu fotku kapitánov. 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *