Víkendové pohovory sú za nami a hovorí sa o jednom favoritovi!

Kto na víkendových pohovoroch zaujal najviac?

Prezident/CEO Packers Mark Murphy a generálny manažér Brian Gutekunst majú za sebou rušný víkend, keď absolvovali hneď niekoľko pohovorov s potenciálnymi kandidátmi na post head coacha, o ktorých sme vás informovali. Od piatku do nedele prebehli pohovory s McDanielsom, Floresom, Campbellom, Carmichaelom Jr., Monkenom, Gaseom a LaFleurom. Pohovor už mali za sebou Pagano, Caldwell a Philbin. Packers požiadali aj o pohovor s Munchakom, no zrejme bol odmietnutý. V súvislosti s Munchakom sa hovorí najmä o Broncos.

Packers sa tak následne budú tento týždeň rozhodovať, koho pozvú aj na druhý pohovor. Rob Demovsky z ESPN nás informuje, že mu bolo povedané, že práve ofenzívny koordinátor Patriots Josh McDaniels zostáva najhorúcejším želiezkom v ohni a je tu vysoká pravdepodobnosť toho, že práve on sa pozrie aj na druhý pohovor. 

Tieto špekulácie podporil aj Mike Florio z Pro Football Talk, či Zack Cox, ktorí údajne dostali informácie o tom, že sa Patriots pripravujú na to, že Josh McDaniels ich v tejto offseason opustí. McDaniels mal doposiaľ len jedno jediné interview a to práve s Packers. Pohovor s Bengals odmietol a objavili sa nejaké informácie o tom, že by mal seriózny záujem o post trénera v Clevelande, avšak žiadny pohovor ešte nebol dohodnutý. Florio ďalej informuje, že McDaniels pôjde na pohovor len ku tým tímom, o ktoré má on sám záujem a ak sa mu ponúkne miesto head coacha Green Bay Packers, tak to príjme. Úprimne, začínam mať dosť blbý pocit, snáď Browns zakročia…

Packers budú určite chcieť ešte tento týždeň rozhovory s niekým z tímov, ktoré boli tento týždeň vo Wild Card vyradené. Hovorí sa najmä o defenzívnom koordinátorovi Bears Vicovi Fangiovi, ktorý by mal ísť na pohovor do Miami, do Denveru a ešte do jedného doposiaľ neznámeho tímu. Žeby to boli Packers? Každopádne sa to dozvieme už čoskoro, keďže Bears to opäť ďaleko v play-off nedotiahli.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

PREVIEW: WEEK #3 – Green Bay Packers vs Washington Redskins  |  ROSTER  |