Whitehead prepustený a na súpiske je nový safety a cornerback!

Brian Gutekunst neostáva svojej povesti nič dlžný!

Najskôr nám Packers oznámili, že prepustili puntera Drew Kasera a na súpisku zapísali safetyho Ibraheima Campbella. Drew Kaser povedal, že Packers mu zavolali, hneď na rovinu povedali aká je situácia a čo potrebujú. On to prijal a bol hrdý na to, že zavolali práve jemu a na nedeľu sa pripravoval tak, ako keby mal hrať. 

Na aktívnu súpisku bol teda zapísaný 26 ročný safety Campbell, ktorý meria 180 cm a váži 95 kg. Do NFL vstupoval v roku 2015, keď si ho v 4. kole, celkovo 115. vybrali Cleveland Browns. Campbell v Browns strávil 2 roky a hrával tam pod našim aktuálnym defenzívnym koordinátorom Mikom Pettinom. Následne bol v Texans, Cowboys, Jets a nakoniec skončil u nás. Celkovo v NFL zasiahol do 43 zápasov (11 ako starter) a v nich si pripísal 682 tackles, 1 pass defensed a jeden získaný fumble. V Packers bude nosiť dres s číslom 39. 

Ďalej nám Brian Gutekunst oznámil, že WR Geronimo Allison bol premiestnený do injured reserve a ak nepostúpime do playoff, tak sezóna sa pre neho skončila. Mike McCarthy nám prezradil len to, že G-mo si spôsobil na tréningu vážne zranenie. Ian Rapoport nás následne informoval, že G-mo bude musieť podstúpiť operáciu. 

Hneď na to bolo oznámené, že Packers prepustili safetyho Jermaine Whiteheada. V nedeľu proti Pats dal facku po prilbe ofenzívnemu lajnmenovi Patriotov Davidovi Andrewsovi a rozhodcovia ho zo zápasu vylúčili. Zatiaľ nie je známe, či práve toto bol dôvod prepustenia, avšak Gute sa zrejme svojej vety „Ak nehráte dobre, tak prídu následky“ drží ako kliešť!

Z practice squad na aktívnu súpisku bol presunutý cornerback Will Redmond a do practice squad sa zapísal LB Brady Sheldon.

Redmond je 24 ročný corneraback, ktorý meria 180 cm a váži 83 kg. Do našej practice squad bol zapísaný 11. septembra. Do NFL vstupoval v roku 2016, kedy si ho na Drafte v 3. kole, celkovo 68. vybrali San Francisco 49ers. Počas svojho 3. ročného pôsobenia v Mississippi State odohral 28 zápas, v ktorých si celkovo pripísal 99 tackles a 5 interceptions. Pred Draftom bol projektovaný ako jeden z najlepších cornerov na Draft a niektorí experti ho dokonca dávali do 1. kola. Pochvaľovali si najmä jeho excelentnú rýchlosť, ktorú vynikajúco využíval v man-to-man coverage. Svoju rookie sezónu strávil v injured reserve, keď mal problémy s kolenom ešte počas preseason. O rok neskôr podpísal zmluvu s Kansas City Chiefs, no neprešiel záverečnými cutmi. 

Sheldon je 25 ročný linebacker, ktorý meria 196 cm a váži 100 kg. Do NFL vstupoval ako nedraftovaný nováčik v roku 2017. Takmer celú rookie sezónu strávil v practice squade Raiders, no 22.12. 2017 ho presunuli na aktívnu súpisku a odohral posledné 2 zápasy sezóny. Následne bol z Raiders prepustený a podpísali ho Cleveland Browns. Tam strávil training camp a bol prepustený a zapísaný do practice squad, kde strávil prvých 8 týždňov prebiehajúcej sezóny. V Green Bay Packers bude nosiť dres s číslom 58.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Davante Adams kvôli zraneniu vynechal stredajší tréning!  |