Zatiaľ začíname druhé kolo: Thompson chce meniť

Prvá noc draftu je za nami. Pre fanúšikov Packers je to pred dnešným pokračovaním vec plná otázok. Bart sa pozrel na prvé kolo, ja sa budem snažiť odpovedať na otázky a načrtnúť o čo sa Ted Thompson pokúša.

Priznám sa, že chvíľu po trejde s Browns som bol z toho mimo a preklínal všetkých. Pred školou som si ešte doprial hodinový spánok. Prospel. Na vec som sa pozrel inak a hlavne s chladnou hlavou. Ted spravil šikovný ťah a v tej chvíli najrozumnejší. Zahajujeme druhé kolo, na konci ktorého máme ešte jeden výber. Získali sme prvý pick štvrtého kola. Nezabúdajme, že v piatom vyberáme taktiež dva razy. Najväčšou otázkou dnešného dňa je pre nás koho vyberieme. Ja osobne si myslím a dúfam v to, že nesiahneme po Cookovi alebo Kamarovi. Pôjdeme do pass-rushu, coverage alebo nebodaj bude novým RB Packers Cook?

 

 

 

Tyus Bowser, OLB
Tyus Bowser, OLB

Osobne by som zobral prvým pickom Jordana Willisa. Veľmi dobre číta hru, je rýchly a za veľa hovoria aj jeho štatistiky. Vyslúžil si ocenenie Big 12 Defensive Player of the Year. Veľmi rešpektovaný tréner univerzity Kansas State Bill Snyder povedal, že je najlepším výsledkom kansaského futbalu. Nič by sme nestratili ani zvolením OLB Tyusa Bowsera, ba naopak. Praje si ho Bart a postupne by som ho rád zbadal ako našu prvú tohtoročnú voľbu aj ja. Ďalší prichádzajú do úvahy CB Kevin King a Sidney Jones. Jedná sa o veľmi kvalitných hráčov s obrovským potenciálom a našu secondary by pozdvihli ihneď.

Posledné špekulácie hovoria o tom, že Ted Thompson bude opäť trejdovať! Najprv mal

Sidney Jones, CB

údajne vystrašiť tímy plánujúce vziať Kizera tým vyhlásením, že ho pickne on sám. Na toto by mohla reagovať Arizona a práve s nimi by sme mohli meniť za ďalšie picky. To však nechcem. Aaronovi pokazil manažment väčšinu kariéry a nemáme na čo čakať. My nie sme Cleveland, že potrebujeme zhromažďovať picky a brať milión hráčov. Stačí nám vyriešiť zásadné diery a tým je pozícia pass-rushera a cornera. 

Jordan Willis, OLB

 

 

 

 

Ted, prosím ťa o Bowsera/Willisa a k nim pribaľ aj toho Sidneyho Jonesa! Ďakujem. S láskou Rolo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

PREVIEW: WEEK #4 – Buffalo Bills vs Green Bay Packers  |