#1 Čo je nové v Titletowne?

Ďalší Daniels v našom tíme?!

WR Davante Adams je stále pod protokolom otrasu mozgu, avšak v stredu sa už zúčastnil tréningového procesu a jeho účasť v zápase proti Cowboys nie je vylúčená.


RB Ty Montgomery potvrdil, že si počas zápasu proti Bears zlomil niekoľko rebier, avšak ak mu nebude hroziť nejaké ďalšie, alebo zložitejšie zranenie následkom dolámaných rebier, tak proti Dallasu Cowboys skúsi nastúpiť. Do zápasu by mohol nastúpiť s dodatočnou ochranou poranených rebier, ako napríklad Jordy Nelson v NFC Championship Game proti Falcons.


OT Kyle Murphy je momentálne v injured reserve a dostal sa k nám update jeho zranenia nohy. Michael Cohen informuje, že Murphy bude musieť podstúpiť operáciu.


Packers majú na skúške dvoch hráčov. 1. je DL Sean Daniels. Jeho meno vám je možno známe. Máte pravdu, je to mladší brat našej defenzívnej hviezdy Mikea Daniels. Sean hral college football za Temple v rokoch 2010-2013. Potom prešiel do Indoor Football League a Candian Football League, následne v roku 2016 podpísal s tímom Philadelphia Souls, ktorí hrajú Arena Football League. V roku 2017 bol jedným z najlepších hráčov v roku 2017, keď zaznamenal 8.5 sacks, 1 interception a 1 TD, čo ho dostalo do All-Arena teamu. Možno jedného dňa sa dočkáme dvoch Danielsov na ihrisku. Druhým hráčom je OT Andrew Wyllie. Wyllie bol v máji podpísaný Colts ako nedraftovaný nováčik z univerzity Eastern Michigan.  


Medvedík Danny Trevathan bol najprv potrestaný 2-zápasovou suspendáciou za odporný a nelegálny hit na Adamsa. No teraz prišla informácia, že jeho trest bol znížený len na smiešny jeden zápas!!!!!!!!!!! Nemám slov na toto… Jeden zápas za takýto hit?! Mal mať minimálne 3! Na smiech to je…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *