EXKLUZIVITA: Inžinier sa stretol s Jeffom Kahlowom!

Dostať Jeffa Kahlowa a Inžiniera do jednej miestnosti?! Áno, dokázali sme to!

Ako už určite všetci veľmi dobre viete, Inžinier je momentálne na ďalšom tripe po USA a jeho prvou zastávkou nemohlo byť nič iné ako Wisconsin! Noro navštívil zápas proti Bears na domácom Lambeau, o ktorom už napísal aj článok na www.nfl.cz, čiže ak si ho ešte nevidel/a, tak si ho skoč prečítať! Po zápase na druhý deň mal menšie povinnosti ako nakupovanie dresov, obzeranie Lombardiho trofejí a podobne. No a v sobotu ráno o 8:00 to všetko vyvrcholilo!

Ešte jedna poznámočka, ak by si náhodu ešte stále nevedel/a, kto to Jeff Kahlow a.k.a Frozen Tundra Man je, tak si prečítaj povinne tento článok!

Poďme ešte trošku do histórie. Keď mi Noro asi pred mesiacom oznámil, že sa opäť chystá na trip do USA a navštívi aj zápas na Lambeau, tak mi hneď hlavou prebehla myšlienka, že by sa mohol stretnúť s „Frozen Tundra Manom“! Tak sme to všetko začali dohadovať. Ja som už Jeffovi asi pred polrokom písal, že mu určite raz donesiem ochutnať naše pivo. Lebo keď vyšiel náš prvý spoločný článok, tak mi Jeff napísal, že keď dôjdem do USA, tak dáme párty s klobáskami, mäsom a pivom. No a ja som mu na to odpísal: „Jeff, nič v zlom, ale tá vaša limonáda v USA nie je pivo, keď budem mať príležitosť, tak ti donesiem naše slovenské pivo, ktoré je jedno z najlepších na svete a už to vaše „pivo“ do úst nedáš!!“ Jeff ma zobral za slovo a dohodli sme sa, že mu tie naše pivečká do USA nejako dopravím. Zároveň som sa mu chcel pomocou tých pív poďakovať za to, že neváhal a s radosťou sa pripojil k rozvíjaniu mojej stránky www.greenbaypackers.eu, kde už vyšlo niekoľko článkov v hlavnej úlohe práve s Jeffom a ešte veľa len príde! A zároveň tie pivá mali byť darčekom k jeho 22. výročiu manželstva so Sandy.

No ale poďme späť k Norovi. Spýtal som sa ho, že či by bol ochotný zobrať Jeffovi niekoľko pív do USA. Noro ani na chvíľku nezaváhal a bol ochotný tie pivá do USA zobrať. Tak sme sa rozprávali, že zoberie nejakého Urpína, Bažanta, a podobne. No to bolo ešte asi mesiac pred jeho tripom. Zároveň som začal dohadovať jeho stretnutie s Jeffom. Chceli sme to spraviť tak, aby sa s ním stretol práve na Lambeau v jeho typickom odeve Frozen Tundra Mana. Avšak Jeffove pracovné povinnosti na posvätnej pôde Lambeau Fieldu pre CBS nám tento plán znemožnili uskutočniť. No potom mi Noro poslal, že bude ubytovaný v hotely vo Fond Du Lacu. A ja som mu hneď odpísal, veď Jeff býva v tomto mestečku! Tak som Jeffa ihneď kontaktoval a dohodli sme sa, že sa s Norom stretne v sobotu ráno o 8:00 v jeho hotely. No my dvaja tupci (prepáč Noro 😀 😀 ) sme na tie pivá zabudli. Písali sme si len o stretnutí a pivá sme vôbec nespomínali. Keď Noro a jeho kamaráti úspešne pristáli v Chicagu, tak prišiel na to, že sme na tie pivá zabudli. Hneď mi napísal čo sa stalo a ja som si len tresol po čele. My sme na to fakt zabudli. Tak sme sa dohodli, že mu kúpi aspoň nejakú tú fľašku, aby sme neboli za idiotov. Ja som sa ešte v ten deň išiel trošku zabávať do nočného klubu a niečo som pravdaže aj vypil. Okolo 4ej ráno som už bez energie išiel na internát, ľahol som si do postele a začali mi tradične „točáky hlavy“ po búrlivej noci. V tom mi prišla správa od Nora v takejto podobe: „Situácia zachrááááánenáááá!“ Noro hneď po pristáti išiel do poľskej štvrte, kde našiel obchodík, v ktorom predávali fľaškového Zlatého Bažanta a Plzeň v retro plechovkách! Tak zobral z každého druhu po 4ks a k tomu pridal 10 ročnú 50% slivovicu od Jelínka. Ja som v tom momente poriadne ani nevedel, čo mám na to odpísať. Bol som nesmierne rád a vďačný za to, že Noro bol ochotný to pivečko zohnať! Takže sme pivečká vyriešili!

Ako som už spomenul, s Jeffom sme dohodli stretnutie v hotely „Days Inn“ vo Fond Du Lacu na 8:00 ráno. Pre istotu som Jeffovi dal aj moje číslo, že keby sa hocičo prihodilo, tak nech mi okamžite volá 0-24h. Avšak všetko prebehlo v poriadku a stretnutie Inžiniera s Frozen Tundra Manom sa mohlo začať!

Samozrejme ako prvé prišli na rad pivečká. Veď sme chlapi, no nie?! Jeff so sebou doniesol 2 podpísané fotky, na ktorých je on vo svojich slávnych odevoch a „vymenil“ ich za naše pivečká a slivovičku. Po výmene darčekov prišiel na rad futbal. Rozprávali sa o zraneniach v našom tíme (pochopiteľne), ako tréner poslal Randalla do šatne a potom prišli na rad Inžinierove tripy. Keď Jeff počul, že na koľkých štadiónoch už Noro bol, tak ostal pekne prekvapený. (máloktorý Američan má toho toľko pobehané ako Noro 😀 ). 

Následne na rad prišla trošku osobnejšia téma, kde preberali svoje pracovné povinnosti. Celé stretnutie trvalo cca polhodinku. Na konci Jeffa odprevadili k autu, kde sa s ním rozlúčili a povedali si, že o rok sa stretnú pri aute, tak ako sa lúčili. A stretnutie bolo na konci. 

Po stretnutí mi Noro ihneď poslal fotky a pár minút na to pridal Jeff príspevok na Facebook, v ktorom poďakoval Norovi za stretnutie. Zároveň nezabudol dodať, že kto vyšiel z tejto „výmeny“ ako víťaz 🙂 „Slovenské pivá za podpísané fotky, WOW, vyzerá to tak, že mám tu lepšiu polovičku výmeny!!!“

 

Takže sa nám všetko podarilo úspešne vyriešiť! Moja obrovská vďaka patrí Norovi za jeho nesmiernu ochotu a samozrejme aj Jeffovi, ktorý neváhal ani sekundu a hneď od prvej chvíle sa chcel stretnúť s „exotickým“ Packerom! 🙂 No a zároveň dúfam, že budúce leto vám už budem písať článok o stretnutí Barta & Fruzen Tundra Mana! 🙂 Go Pack Go!

 

 

 

 

 

 

 

 

2 thoughts on “EXKLUZIVITA: Inžinier sa stretol s Jeffom Kahlowom!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

ADMINI  |