10 zaujímavosti o Brettovi Hundleym!

Chcete vedieť viacej o Brettovi?! Tak nech sa páči!

Éra Aarona Rodgersa priniesla fanúšikom možnosť naučiť sa všetko o súkromnom živote MVP quarterbacka. Od jeho obľúbenej lokálnej reštaurácie  – Chives, jeho obľúbenej TV show – „Game of Thrones“ až k jeho karaoke pesničkám ako „Jack and Diane“, alebo Don´t Stop Believin“.

No Rodgers je momentálne out kvôli zlomenej kľúčnej kosti a bude musieť podstúpiť operáciu. Čiže je správny čas, aby ste sa dozvedeli aj nejaké informácie zo súkromného života aktuálneho 24 ročného lídra Packers!


Nech sa páči, tu je 10 zaujímavosti, ktoré by ste mali vedieť o našej „sedmičke“!

1.) Brett je labužník. Na jeho twitterovom účte @BrettHundley17 sa pravidelne pýta svojich 55,900 followerov, že čo by mal navariť na večeru a používa na to hashtagy ako #chefhundley a #foodlover. A áno, varí aj pre svojich spoluhráčov. Taktiež sa Brett nezabudne podeliť o svoje „výtvory“, dočkáte sa všetkého od vyprážanej kuraciny a šalátov až po pikantné koriandre s jasmínovou ryžou. No a keď hráme zápas na cudzej pôde, tak sa pýta fanúšikov, kde je najlepšie miesto na jedenie v danej lokalite. 


2.) Prispôsobil sa životu v Green Bay. Brett do Green Bay prišiel z veľkomesta Los Angeles, kde hrával college za UCLA. No a jeho príchod do Green Bay v roku 2015 nebol úplne jednoduchý. „Pamätám si ten moment, keď som letel ponad Green Bay a nevidel som nič iné len štadión. Toto bola prvá myšlienka, ktorá mi preletela hlavou.“ Potom dostal telefonát od Rodgersa, v ktorom ho Aaron pozval na film do kina. No a Hundley si hneď pomyslel, že to bude nemožné ísť do kina a užiť si film, keď tam budú otravní fanúšikovia. Avšak realita bola úplne iná. „Ľudia tu sú skutočne uvoľnení, proste v chille. Bolo to vynikajúce. Čo bol pre mňa obrovský šok. Bolo to skoro ako rodinná atmosféra. Od ľudí dostane pozdrav ako „Ahoj“, ale všetci sú až príliš uvoľnení. Môžete s každým jedným viesť vynikajúce konverzácie a každý jeden je v pohode.“ hovorí Brett.


3.) Jeho žena je speváčka. Je R&B/popovou speváčkou v Los Angeles a nahráva pod menom Dionne Annylah. Podľa jej oficiálnej webstránky, by si mala svoj debut odkrútiť oficiálne už tento rok. Vyštudovala UCLA s diplom vo filozofií a hudobnom priemysle a bola šprintérkou v univerzitnom tíme. Ona a Hundley sa stretli na college a v roku 2016 sa aj zobrali. 


4.) Brett je Junior. Brett sa narodil ako „Brett Alan Hundley Jr.“ vo Phoenixe, jeho otec Brett Hundley St. bol running backom na univerzite Arizona.


5.) Je ambasádorom pre ´Athletes vs Epilepsy´. Ambasádorom bol menovaný ´Epilepsy Foundation´ v celonárodnom programe v Júli. Hundley je tak v tíme športovcov, trénerov, dobrovoľníkov a fanúšikov, ktorí pomáhajú zbierať peniaze na podporu terapie a výskumu pre ľudí, ktorí trpia epilepsiou. Toto slovo je pre Bretta bohužiaľ veľmi známe. Jeho sestre, Paris, ktorá je od neho staršia, bola diagnostikovaná epilepsia v 11 rokoch a nemocnicu už kvôli tomuto navštívila viacej ako 100x. V roku 2012 sa fresham QB UCLA vyjadril takto: „Modlím sa za ňu. Hrám preto, lebo jej záchvaty jej nedovolili pokračovať v behaní, no a ona je rýchlejšia ako čokoľvek iné.“


6.) Má psíka, ktorého sám zachránil. Volá sa Dakota a má aj vlastný instagramový účet @itsdakotasworld. 


7.) Vždy má rovnakú odpoveď na to, keď sa ho ľudia pýtajú na Rodgersa. „Dostávam strašne veľa otázok o Aaronovi a ja im vždy odpoviem: Ja som Brett“


8.) Dokáže veľmi slušne stelesniť ´Mužov v čiernom´. Na uvítací tímový obed v Auguste prišiel s Rodgersom oblečený ako „Agent Ká“ (Tommy Lee Jones) a „Agent Jé“ (Will Smith) z filmu ´Muži v čiernom´.


9.) Kúpil nové uniformy tímu Allouez Buccaneers. Keď sa Hundley na jeseň dozvedel, že mládežnícky futbalový tím pozostávajúci z 8 žiakov z celej oblasti zvažoval kúpi nových uniforiem na pripomenutie si tímovej víťaznej šnúry, tak sa Hundley ponúkol, že im kúpi všetkých 36 sád bielych dresov a nohavíc. Hundley sa k tomuto vyjadril, že im chcel pomôcť, lebo si veľmi dobre pamätá hranie futbalu v ich veku. „Uniformy sú špeciálnou časťou hry. Keď som hrával ja (na ich úrovni), tak to bolo o tom ísť von a mať trošku zábavy. Dokonca ani na strednej tu nebola žiadna politika a ani by byť nemala. Je to len o tom mať dobrý pocit a zabaviť sa.“


10.) Má zmysel pre humor. Určite ste si všimli, že si s radosťou robí srandu z tímových fotiek kapitánov počas zápasov, ale napríklad aj počas Halloweenu nezaostáva, veď presvedčte sa sami.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Postrehy z Training Campu - 5. deň  |