A čo teraz?

Viem, už by asi aj stačilo, no stále nás všetkých určite hnevá zranenie Aarona. Teraz je dôležité stáť pri našom tíme a hlavne pri mužovi, ktorý bude hlavnou postavou – Brett Hundley.

Čo teraz? Ideme plakať, pretože sme stratili parádne rozbehnutú sezónu? Budeme snívať o tom, ako sme mohli byť pred zápasom so Saints s bilanciou 5-1 na parádnej ceste za výhodou domáceho prostredia skrz celým play-off? Vykašleme sa na sezónu, na ktorú sme čakali od prehry s Falcons v NFC Championship? 

Nie! To by sme predsa nemohli byť my, hrdí fanúšikovia najúžasnejšieho klubu NFL. Navyše trvá futbalová sezóna tak krátko a my budeme plakať?
Ako povedal kouč McCarthy: Do Bretta som investoval tri roky, do Joea (Callahana) dva. Pozícia QB je presne tak, kde potrebuje byť.

Nie je to tak dávno, čo sme všetci chceli za Hundleyho výber v prvom kole a neviem čo všetko k tomu. Ten chalan má čosi v sebe. To, že sa mu nevydaril zápas proti Vikings je pochopiteľné a on za to ani nemôže. Pýtate sa prečo? Odpoveď je jednoduchá. Zoberte si, že ste na jeho mieste. Absolútnou jednotkou je Aaron, na tréningoch nevediete tím, so svojimi spoluhráčmi toho nemáte toľko odohraného a počas zápasu zohrievate lavičku. A zrazu tam máte naskočiť a byť hlavnou oporou Packers. Tímu s každoročnou ambíciou vyhrať Super Bowl.

Brett má 24 rokov. Carson Wentz 24, Mitchell Trubisky 23, Marcus Mariota 23, Jameis Winston 23, Jarred Goff 23. Prečo som ich spomenul? Za prvé – sú rovesníci. Za druhé – poslúžia mi ako príklad. Prečo by mal byť Brett na ich úrovni už túto sezónu? Myslím si, že na to má a to z dôvodu, že sa od draftu učil od najlepšieho profesora pod slnkom. Aarona Rodgersa mal po svojom boku v šatni, na tréningu, počas preseason a sledoval ho zo sideline pri ostrých zápasoch sezóny.

Tak čo? Pridáte sa aj vy a budete naďalej veriť v to, že to dotiahneme do vyraďovacích bojov? Ja budem fandiť ako nikdy. Práve teraz je to také nové fandenie, iné ako doteraz. Brettovi verím, držím mu palce a viem, že na to má. Stačí, keď to dotiahne do play-off 😀 Však do januára je ďaleko a ak bude #12 jesť veľa syrov a piť žinčicu, môže sa to zrásť ešte predtým, ako budeme doma stavať Vianočné stromčeky!

GO PACK GO!

One thought on “A čo teraz?

  • 18 októbra, 2017 at 19:45
    Permalink

    parádne napísané. Presne takto som si to predstavoval. Play off je daleko . takže GOPACKGO!

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Aaron Rodgers odpovedal na kritiku a takisto hovoril aj o svojom zranení!  |