Aaron Jones má problém!

Akoby toho už nebolo dosť…

Rookie RB Green Bay Packers Aaron Jones sa pri októbrovom zadržaní priznal k fajčeniu marihuany. Ako nás informuje Michael Cohen z Milwaukee Journal Sentinel, situácia sa udiala 1.10. 2017 v Ashwaubenone vo Wisconsine, čiže niekoľko dní pred jeho prvým ostrým štartom v Green & Gold drese proti Dallasu Cowboys.

Náš running back bol obvinený z prekročenia rýchlosti a jazdy bez platnej licencie. Aaron sa vyjadril, že je nevinný a všetky tieto obvinenia poprel.

22 ročný Jones bol zastavený kvôli jazde pri 79 míľach za hodinu v zóne, kde bola maximálne povolená 55ka. Po zastavení štátny príslušník Dillon Larson zacítil zápach marihuany, ktorý prichádzal z auta. Jones na to Larsonovi odpovedal, že fajčil pred 3 hodinami počas raňajok.

Ďalej Cohen uvádza: „K autu prišiel druhý policajt a vyzval Jonesa, aby sa podrobil štandardnému testu triezvosti a to chôdze pozdĺž diaľnice. Správa uvádza, že Jones raz musel použiť ruky na udržanie rovnováhy pri chôdzi, no ani raz nestál na jednej nohe. Takisto sa podrobil klasickému krvnému testu v lokálnej nemocnici, kde bol až do ďalšieho dňa, pokým ho nevyzdvihol spoluhráč CB Donatello Brown.“

Prvé pojednávania je naplánované na 1.2. 2018 v Brown Country. Čo znamená, že Jones za tento priestupok nebude potrestaný počas prebiehajúcej sezóny, keďže NFL v takýchto prípadoch čaká na rozhodnutie súdov. 

Toto nie je po 1x, čo bol Jones za niečo takéto zadržaný. Dňa 10.2. 2016, bol Jones zatknutý za riadenie vozidla pod vplyvom alkoholu. 


PS: Momentálne som dosť zaneprázdnený a aj tento článok píšem na rýchlo. Nebojte sa, moje kritické review zápasu proti Ravens bude von najneskôr do štvrtkového večera. Ďakujem za pochopenie. Bart.

One thought on “Aaron Jones má problém!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *