Aj ty sa môžeš podieľať na vzniku niečoho exkluzívneho!

Je tu spôsob, akým môžeš pomôcť propagácií Green Bay Packers na Slovensku a Česku!

Tak milí fanúšikovia klubu Green Bay Packers a takisto aj nášho webu. Po veľmi dlhom uvažovaní som sa rozhodol, že skúsim niečo, čo by som ešte pred rokom neskúsil. 

Určite viete, čo je mojím cieľom. Propagovať značku Green Bay Packers na území Slovenska a Česka v čo najlepšom svetle a tvoriť obsah, ktorý sa svojou kvantitou, ale najmä kvalitou dokáže vyrovnať zahraničným webom o tíme z tohto malého mestečka na severe USA. Web funguje cez rok a pol a nám sa podľa mňa podarilo vytvoriť niečo, čo na SK / CZ ešte nie je. Áno, sú tu aj iné weby, no málokto do toho dáva toľko času ako ja a Rolo. Dosiahli sme určitú úroveň a štandard, ktorý sa snažíme udržovať týždeň čo týždeň, aj keď je to niekedy kvôli časovému vyťaženiu nesmierne zložité. No myslím si, že sa nám to pomerne darí. Avšak mne to nestačí. Stále tu vidím medzierky, ktoré by sa dali zaplniť alebo niečím vylepšiť. A tým pádom sa o niečo viacej priblížiť tomu pomyselnému Olympu v tvorení obsahu o americkom futbale.

Teraz vám prvý krát poviem, o čo sa snažím s Rolom už pol roka. Snažíme sa dosiahnuť to, aby náš SK/CZ fanklub bol uznaný organizáciou Green Bay Packers za oficiálny fanklub. Čím by sme dosiahli niečo, čo sa na našom území ešte nikomu nepodarilo! Výhodou by bolo to, že by sme ako oficiálny fanklub mali k dispozícii vstupenky na zápasy, zľavy vo fan shope, prístupy k rozhovorom a podobne. Pred pár mesiacmi sme vedeniu Packers posielali 2x USB kľúč, na ktorom bola prezentácia o našom fanklube. Kto sme, čo sme, čo robíme a čo by sme chceli dosiahnuť. Avšak odpoveď neprišla žiadna. No toto pre mňa nie je konečná. Budúce leto idem osobne do Green Bay a môžem vám zaručiť, že sa to k vedeniu Packers dostane! 

Avšak nepôjde to bez značnej finančnej investície. Potrebujeme posunúť našu tvorbu na úplne inú úroveň. Hneď na úvod spomeniem jednu vec. Moja filozofia bola, je a aj bude taká, že kompletne celý obsah, ktorý produkujem bude našim fanúšikom k dispozícii úplne zadarmo a bez vyskakovania hocijakých reklám, ktoré by narušili zážitok z nášho webu. Dostali sa ku mne už dve ponuky na reklamnú spoluprácu, z ktorej by sa dal napríklad zaplatiť nový dizajn webu, no odmietol som to. Keďže by som musel na môj web vylepiť cudziu reklamu, ktorá mňa osobne vôbec neoslovila, takisto by bola rušivá pre vás a to najhlavnejšie je, že nebola vôbec spojená s americkým futbalom. Pokiaľ príde ponuka na spoluprácu v rámci amerického futbalu, tak do toho pôjdem všetkými desiatimi. Avšak odmietam na stránke o americkom futbale prezentovať nejaký trápny nábytok. Snáď mi rozumiete. 

No ale poďme už k pointe. Rozhodol som sa, že založím účet, na ktorý by ste boli schopní, VY FANÚŠIKOVIA, prispievať na chod stránky. Všetko to je založené na dobrej vôli jednotlivca. Jedná sa o to, že chcem level posunúť ešte vyššie, avšak za aktuálnych podmienok sa to dosiahnuť nedá. Keďže napríklad dizajn stránky, ktorý používame je stále len Demo verzia, čo nás značne obmedzuje v tvorbe článkov, alebo v rôznych dizajnových vychytávkach. Všetky peniažky, ktoré by sa prispeli, tak by išli do vylepšenia stránky, či už po dizajnovej a obsahovej stránke, alebo aj reklamnej. Keďže by sme si mohli dovoliť zaplatiť nejaké reklamy, ktoré by spropagovali nie len Green Bay Packers, ale aj americký futbal všeobecne a priblížili by náš fanklub ku splneniu nášho cieľu – byť oficiálnym fanklubom. A to je ten primárny cieľ. 

Prispievať by sa mohlo v dobrovoľnej sume a v dobrovoľných množstvách. Celý systém by fungoval tak, že cez obdobie sezóny NFL by sa dalo prispievať a na konci sezóny by sa peniaze využili na vylepšenia a podobne. Vtedy je na to totiž ideálna chvíľa a nie je moc o čom písať. A akurát by bolo dostatok času na to, aby sme stihli urobiť všetky potrebné zmeny, ktoré chceme stihnúť ešte pred letnou návštevou Green Bay a.k.a misiou o NEMOŽNÉ! Avšak bez vás to nepôjde a žiadam vás o to, aby ste boli počas najbližších mesiacov čo najaktívnejší, zapájali sa do diskusií a podobne, nech je vidno, že u nás tečie poriadna Green & Gold krv! Budúce leto bude veľké a už teraz sa máte na čo tešiť! Budúce leto príde revolúcia v tvorbe obsahu o americkom futbale na našom území! Go Pack Go!!! 

Čiže ak sa vám páči naša tvorba a aj vy by ste sa radili pričinili o revolúciu tvorby obsahu o americkom futbale na Slovensku a Česku, tak na to máte práve teraz ideálnu príležitosť! V prípade záujmu prispejte ľubovoľnou čiastkou na nasledujúci účet: IBAN – SK08 7500 0000 0040 1931 2854 a do informácie pre príjemcu zadajte termín PACKERS. 

Ďakujem. 

S pozdravom Bart. 

 

4 thoughts on “Aj ty sa môžeš podieľať na vzniku niečoho exkluzívneho!

 • 6 augusta, 2018 at 9:48
  Permalink

  Dobrý nápad. Začínam prispievať. Držím palce, aby to s oficiálnym fanklubom vyšlo.

  Reply
  • 6 augusta, 2018 at 8:50
   Permalink

   Ďakujeme! Nesmierne si to ceníme! Dúfam, že sa nám to spoločne podarí!

   Reply
 • 8 augusta, 2018 at 12:50
  Permalink

  Nie som vyslovene fanúšik GB Packers ale s tým oficiálnym fanklubom je to taký správne “šialený” nápad. Veľmi držím palce a idem si nastaviť bankový účet na prispievanie.

  Reply
  • 8 augusta, 2018 at 11:55
   Permalink

   Ďakujeme veľmi pekne, nesmierne si to ceníme!

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Packers prepustili McCarthyho  |