BLIŽŠIE INFO K STRETNUTIU SYROVÝCH HLÁV!!

Detaily k nášmu prvému stretnutiu!

Ako už určite všetci veľmi dobre viete, tak stretnutie nášho fanklubu sa nezadržateľne blíži a máme pre vás niekoľko nových informácii. 

Prvá je ohľadom ubytovania. Keby niekto potreboval ubytovanie, lebo si chce s nami trošku aj vypiť, alebo len sa mu nechce v noci cestovať domov, tak nás kontaktujte a nie je s tým žiadny problém. Podarilo sa nám nájsť a vybaviť dve rôzne možnosti ubytovania.

Ubytovanie:

  • Penzión MLYN v Dolnej Strede – 20€ za osobu a noc – lôžko v dvoj alebo trojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou
  • Športová hala Sokolovňa – 10€ za osobu a noc – lôžko vo viacposteľovej izbe s kúpeľnou “na chodbe”

Druhou a veľmi podstatnou informáciou je to, že výber zápasu (teda dátum), miesto konania – už ostáva, meniť sa nebude a táto naša udalosť sa na 100% USKUTOČNÍ. Už nám niekoľko ľudí aj záväzne potvrdilo účasť, tu je zoznam:

  • Americký konzul Matt, Richard Útis, Norbert Kalinai, Roland Hric, Randy Hric, Peter Mihalčík, Lucia Mihalčíková, Marek Vilinovič, Marian Grznár, Martin Benka + 1 & Viliam Lisý.

Čiže účasť je potvrdená už pri 12 ľuďoch. Nemusíte sa teda báť, že tam prídete a budete tam sami, hh. K

OSTATNÉ INFO

? Stretnutie sa uskutoční 15. decembra v Šport Clube v Seredi. Ak by nás bolo dosť, tak by sme pozerali aj nasledujúce zápasy, ktoré sa budú hrať po našom zápase s Bears. (Zatiaľ to vyzerá slušne).

? Bolo by dobré, keby ste prišli už na nejakú 18:00. Nakoľko pred zápasom chceme ešte prebrať nejaké fanklubácke veci.
? „VSTUPENKA“ stojí 10€ a v cene vstupenky je mäsitá večera, plus jedno fanklubácke prekvapenie. Každý kto zaplatil, tak si ho pred vstupom označíme a len človek so „značkou“ dostane vyššie spomenuté vymoženosti. 
? Ak má niekto záujem, tak môže poslať peniaze za vstupenku na nasledujúci účet:
VUB – SK77 0200 000 000 55045 43212 a do správy pre príjemcu uvedie svoje meno a napíše „PACKERS PARTY“.
? Všetci ste srdečne vítaní a dúfam, že na zraz príde čo najviac syrových hláv a spolu vytvoríme atmosféru ako na Lambeau Fielde! Plus budete mať exkluzívnu príležitosť zoznámiť sa s americkým konzulom Mattom, ktorý je obrovský fanúšik Green Bay Packers a môžete s ním prehodiť zopár slov. Toto vám hocikto neponúkne, hh. Tešíme sa na Vás! Go Pack Go!

ODKAZ NA FB UDALOSŤ: https://www.facebook.com/events/952952121732625/

PS: Vstup je povolený iba vo farbách Green & Gold. Takže dresy Favra z Viqueens, či Toma Bradyho nechajte doma, hh. 

Mimochodom tričká nášho fanlubu sa stále dajú objednať a máte na to niekoľko posledných dní!!!! Takže ak chce niekto naše tričko, tak si ho môže zadovážiť a na rovinu hovorím, že toto je posledný dopredaj tričiek. Tento typ tričiek už k dispozícii NIKDY NEBUDE. Viacej informácii nájdete tu:

One thought on “BLIŽŠIE INFO K STRETNUTIU SYROVÝCH HLÁV!!

  • 9 novembra, 2019 at 9:40
    Permalink

    časová zaneprázdnenosť my nedovoľuje prísť tak dúfam že nás všetkých pri televízoroch aspoň pozdravíte prostredníctvom instagramu ? gopackgo!!!

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  |