#4 Čo je nové v Titletowne?

Až do začiatky training campu budú dni poriadne hluché. NFL však nespí, a tak som sa rozhodol dať dokopy pár zaujímavostí.

Jimmy Graham musí v tejto sezóne predviesť značné zlepšenie. Najlepšie platený tight end ligy ide do druhéhom roku kontraktu a ak nechce riskovať vykúpenie zo zmluvy, mal by poriadne zabrať a začať byť na ihrisku oporou. „Očakávam od neho veľký druhý rok. Je zdravý, cíti sa dobre. Myslím si, že táto ofenzíva jeho typu tela svedčí,“ povedal už dávnejšie Aaron Rodgers. 

Graham zapísal v prvej sezóne 55 prihrávok pre 636 yardov a dva TD. Bol to jeho najslabší rok vôbec.

Pro Football Focus zaradil Packers podľa predpokladaných startrov na 14. miesto. Pred Green Bay sa octila Minnesota aj Chicago. V rámci NFC sú podľa PFF Packers až 8. najlepší tím. Najsilnejšou časťou tímu je Aaron Rodgers. Najväčšou slabinou súpisky je neotestovaná hĺbka na pozícii wide receivra za Davantem Adamsom. To je jednoznačne naša achilová päta. 

Tento rebríček Packers neradí medzi outsiderov, ale zároveň ani medzi potencionálnych favoritov. Zaujímavým faktom je, že Packers budú hrať osem zápasov (polovicu schedule) proti tímom, ktoré boli zaradené vyššie. Po dva razy s Bears a Vikings plus zápasy na pôde Cheifs, Chargers a Cowboys.

Bývalý WR Packers Randall Cobb povedal, že od svojho dlhoročného zamestnávateľa počas free agency ponuku nedostal. Cobb strávil v Green Bay osem sezón, teraz podpísal ročný kontrakt s Dallas Cowboys. „Od Packers neprišla žiadna ponuka. Ani pred a ani po ponuke od Dallase a pár ďalších tímov.“ 29-ročný sympaťák dodal, že jeho koncom v Packers bude nažhavený: „Je to ako s bývalou priateľkou. Zoberiete si z toho dobré aj zlé.“

Packers a Cowboys na seba narazia 6. októbra. V domácom prostredí bude Randall Cobb.

Aaron Rodgers a Brett Favre si spolu zahrali golf počas Baha Mar Showdown na Bahamách. Dvojdenný turnaj celebrít prilákal okrem veľkých postáv Packers napríklad aj hviezdu NBA Chrisa Paula.

„Mám rád golf a Bahamy sú pre toto unikátne podujatie ako stvorené. Bude to pre nás a pre fanúšikov špeciálne. Zároveň bude zaujímavé spoznať sa bližšie aj s ďalšími skvelými profesionálnymi športovcami,“ povedal Rodgers počas tlačovky.

Favre pridal fotografiu s Aaronom a svojim vnukom na sociálne siete. Obaja boli vysmiati. Dokonca som videl videá, na ktorých sa smiali a vtipkovali. Je super, že legendy klubu spolu vychádzajú dobre!
 

Packers Family Night bude tento rok v piatok 2. augusta. Nezabúdajte, že tréningový kemp začína 25. júla a už 5. a 6. augusta budú mať Packers spoločné tréningy s Houston Texans. Nasledovať bude vzájomný prípravný zápas na Lambeau Fielde, v rámci ktorého sa do Wisconsinu aspoň týmto štýlom vráti J.J. Watt.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Potenciálni hráči na Drafte 2017!  |