#3 Čo je nové v Titletowne?

Bart nám odišiel do USA. Posledné týždne makal na knihe a školských povinnostiach. Po odmlke však príde s obsahom priamo spoza mláky a aj z Green Bay! Zatiaľ sa budem snažiť prinášať aktuality ja. Dôležitou súčasťou tejto snahy bude sumár posledných správ, ktoré sa Packers týkajú. Kedy bude vychádzať von Čo sa deje v Green Bay? Vždy, keď sa udeje pár zaujímavých vecí, ktoré budú stáť za zmienku.

Jordy Nelson ukončí kariéru ako Packer. Legendárny WR vlani hral za Oakland Raiders a v marci oznámil, že po 11 sezónach končí s aktívnou kariérou. 34-ročný Nelson povedal novinárom, že očakáva, že podpíše jednodenný kontrakt s Packers počas tréningového kempu. Presný dátum nie je určený, no #87 ukončí kariéru v auguste.

Hlavný tréner Matt LaFleur je po operácii achilovky. Podľa očakávaní sa predstavil na tréningu na vozíku. Na sedačke spolujazdca vozil generálneho manažéra Briana Gutekunsta. LaFleura mrzí zranenie a hovoril: „Nemôžem robiť to, čo chcem. Rád by som ukázal v tréningu prácu nôh, počas drilov by som rozdal pár prihrávok a vytváral tlak na hráčov. Musím sa však uspokojiť s touto situáciou. Teraz to bude o komunikácii.“

Outside linebacker Za’Darius Smith sa zrastá so svojim novým pôsobiskom veľmi rýchlo. Nová posila si na Národný deň syra dala na prilbu „syrové“ plexi pred oči. Smith ho nebude môcť pužívať počas zápasov, ale na tréningoch by to mohlo vyzerať celkom cool!

Aaron Rodgers predpovedá skok Marqueza Valdes-Scantlinga v druhom roku kariéry! „Myslím, že Marquez mal fantastickú jar a pokročil na vyššiu úroveň. Je hráčom, ktorý bude platný pri každom downe,“ povedal samotný Aaron.

Včera bol posledný otvorený tréning OTAs. Najbližšie je na pláne tzv. Mandatory minicamp (povinný minicamp). Bude od 11. do 13. júna.

Bývalý guard Packers Nico Siragusa podpísal zmluvu s Indianapolis Colts. Packers Siragusu prepustili pred viac ako mesiacom. Po drafte bolo viac-menej jasné, že tento rok sa do 53-člennej súpisky nezmestí.

Bývalý výber v prvom kole Datone Jones si našiel (ďalší) nový domov. Jones, ktorého si v roku 2013 vybrali Packers z 26. miesta, sa dohodol s Jacksonville Jaguars. Predtým uzavrel zmluvu aj s Vikings, Lions, 49ers a Cowboys. V piatich tímoch nastúpil dokopy len do ôsmich zápasov.

OL Cole Madison sa cíti lepšie a lepšie počas tréningov. Po tom, čo vynechal nováčikovskú sezónu kvôli osobným problémom, sa podľa trénera O-Line Adama Stenavicha začína reaklimatizovať. Výber v 5. kole draftu 2018 vlani síce trénoval počas offseason, ale v júli sa na kempe už nehlásil. Rok strávil mimo tímu pracovaním na mentálnom zdravý.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Postrehy z Training Campu 2018 - 5. deň  |