Head coach LaFleur si odtrhol achilovku!

Trénovať bude z vozíka.

Náš nový head coach Matt LaFleur si išiel v stredu zahrať basketbal a pri hre si odtrhol achilovku, čiže bude potrebovať aj operáciu. Jeho operácia je naplánovaná na nedeľu a zvyšný program počas OTAs a povinného minicampu bude viesť z vozíka. Jednalo sa o akciu, kde sa stretli tréneri Packers a na Lambeau Fielde hrali proti sebe basketbal. Väčšina ľudí sa z tohto zranenia zotaví a vráti sa k bývalej úrovni svojej aktivity po 4-6 mesiacoch. 

Pre LaFleura sa jedná o veľký škrt cez rozpočet, nakoľko je to ten typ trénera, ktorý musí byť na ihrisku so svojimi hráčmi, aktívne sa zapája do drillov, kde nemá problém hádzať lopty, ísť do pass rushu a naháňať quarterbackov, či dropnúť do coverage a pokrývať svojich receiverov. Taktiež hovoril, že od svojich QBs bude vyžadovať zmenu práce nôh a tú im teraz bude vedieť len veľmi ťažko ukázať. LaFleur do tímu priviedol obrovský nával energie a hráčom osobne ukazoval, čo od nich chce vidieť počas zápasov. 

„Proste robím to, čo je potrebné. Myslím si, že kľúčom pre všetkých našich chalanov je pokúsiť sa naučiť ich všetky detaily hry, pretože tu leží tá krása. Preto si myslím, že ak chcete posunúť svoju hru na novú úroveň, tak musíte presne rozumieť tomu, čo sa od vás vyžaduje a ako to máte spraviť. Takže sa sústredím na to, aby som hráčov prinútil zameriavať sa na detaily,“ povedal LaFleur tento týždeň. Pri zranení LaFleura budú jeho úlohu musieť zastať ofenzívny koordinátor Nathaniel Hackett a tréner quarterbackov Luke Getsy. Toto bude poriadna skúška pre tento mladý trénersky tím, či dokáže spolupracovať a navzájom sa dopĺňať. 

Inak neverím tomu, že keď dával Russ Ball dokopy LaFleurov kontrakt, tak tam pridal aj nejakú klauzulu, ktorá by hovorila o tom, že Matt nemôže hrať basketbal 😀 LaFleur však namiesto basketu mohol popracovať na svojom golfovom švihu… Ironické je, že tento týždeň sa WR Davante Adams objavil v Jim Rome Show, kde dostal otázku ohľadom hrania basketbalu počas offseason. Povedal, že LaFleur nie ja fanúšikom toho, aby jeho hráči hrali basketbal, nakoľko sa obáva o ich zdravie. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *