Do Green Bay sa vracia stará známa tvár!

Bývala opora Packers sa vracia domov!

James Jones ohlásil, že do Green Bay sa vracia náš bývalý dlhoročný CB Tramon Williams, ktorý podpíše zmluvu na 2 sezóny. Suma ešte nie je známa, avšak očakávam, že to bude za pár drobných. 

Tramon Williams je 35 ročný veterán, ktorý do NFL vstupoval v roku 2006 ako nedraftovaný nováčik a ocitol sa v Houstone Texans. Tí ho prepustili a pod svoje krídla si ho zobrali práve Packers, kde strávil 9 sezón. Následne pôsobil do roku 2016 v Clevelande Browns, odkiaľ sa sťahoval do Arizony. Za svoje doterajšie pôsobenie v NFL dokopy nastúpil do 167 zápasov, v ktorých nazbieral 611 tackles, 4.5 sackov, 32 interceptions, 5 forced fumbles, 2 fumble recoveries a 2 defenzívne touchdowny. Tramon bol aj ,samozrejme, našou dôležitou súčasťou pri ceste za Lombardi Trophy. V tom roku bol zvolený aj do svojho doposiaľ jediného Pro Bowlu. Bola to jeho životná sezóna, keď zaznamenal 6 interceptions a 20 passes defensed. 

Tramon sa dobre pozná aj s našim defenzívnym koordinátorom Mikeom Pettinom. Pôsobil pod ním v Browns a pripísal si 22 odohraných zápasov. Ako som už spomínal, Tramon poslednú sezónu odohral za Cardinals, kde podával veľmi kvalitné výkony. Pro Football Focus mu udelil celkovú známku 88.9, čo ho vynieslo na 9. miesto medzi cornermi v celej NFL.

Aj keď to nie je nejaké hviezdna posila a zrovna ani nie najmladšia, pre nás to je dobrý podpis. Pettine ho osobne veľmi dobre pozná a Tramon môže byť vynikajúcim mentorom pre našich mladých cornerov ako King, Pipkins, Brown, Waters, Hawkins alebo nejakých nováčikov z tohtoročnej draft class, prípadne nedraftovaných nováčikov. My od neho nepotrebujeme aby bol hrdinom, ale aby bol skvelým mentorom a lídrom v kabíne. Čo hovoríte na obnovenie spojenia Williams-Packers?

4 thoughts on “Do Green Bay sa vracia stará známa tvár!

 • 23 marca, 2018 at 4:06
  Permalink

  podla mna super…. ako to tento rok vydis? mame na finale,??? prečo posledne roky mame tak slabu obranu???

  Reply
  • 23 marca, 2018 at 8:43
   Permalink

   Osobne to s týmto kádrom vidím na bilanciu 9-7, čo v NFC nebude stačiť na play off ani zďaleka. Uvidíme čo draft, pripadne ďalšie podpisy… a k tej obrane, to je na strašne dlhé písanie, to keby som chcel podrobnejšie vysvetliť, tak som tu ešte 3 dni, snáď mi rozumieš 🙂 Bart

   Reply
 • 23 marca, 2018 at 8:55
  Permalink

  Palec hore :). Už sa neviem dočkať draftu.

  Reply
 • 23 marca, 2018 at 11:26
  Permalink

  pozrime sa na to takto. Pokial bude AR12 zdravý tak o ofens sa nebojím. Všetky zmeny v defens vítam. Nevieme ako to bude budúcu sezonu. Liga je neskutočne vyrovnaná a odpisovať niekoho ešte pred sezonou je choré. Ale pokial nebude naša defens počas sezony v top 10 tak na SB môžme zabudnúť. Stačí si spomenúať na NFC championship game v Atlante, ani Aaron nedokázal prehrať team ktorý mal vyvážený útok s obranou. Tak už len nech sme zdravý a GOPACKGO ?

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Shields končí v Packers!  |