Obrana prišla o ďalšieho člena!

Nový defenzívny koordinátor buduje úplne novú defenzívu.

Dneska ráno bolo oznámené, že Dallas Cowboys podpísali nášho ILB Joa Thomasa na dvojročnú zmluvu, informuje jeho agent Brian Anderson. 

Odchod Thomasa znamená, že Packers tak momentálne majú na súpiske len dvoch inside linebackerov a to Blaka Martineza & Jaka Ryana. No v practice squad sú ešte David Talley & Ahmad Thomas. Joe Thomas odohral za Packers 3 sezóny. V roku 2016 viedol tímovú štatistiku v počte odohraných snapov (632), no v roku 2017 sa toto číslo radikálne znížilo (104). Packers sa tak rozhodli, že mu novú zmluvu neponúknu a stal sa tak z neho voľný hráč. Pred Packers bol Thomas v rokoch 2014 a 2015 v practice squade práve Dallasu, odkiaľ ho Packers podpísali do aktívnej súpisky. 

Po týchto odchod je už zrejmé, že Gute s Pettinom chcú našu obranu prekopať od základov a celá táto rošáda začala už počas minuloročného draftu. Avšak opäť to pripomeniem! Goodson a Rollins na našej súpiske už dávno nemajú čo hľadať! Ak chceli robiť zmeny, tak mali začať práve týmito dvoma menami. Aký je váš názor na celú túto našu „aktivitu“ vo Free Agency?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Jacob Schum prepustený!  |  ČO NÁS ČAKÁ V OFFSEASON 2017?  |  NT Letroy Guion bol zatknutý na Hawaii!  |