Gute priviedol Grigsbyho, LB a CB

Packers sa dostali po podpísaní týchto hráčov a prepustení Jonesa k číslu 89 hráčov na súpiske.

Brian Gutekunst v nedeľu oznámil, že do tímu prišli dvaja hráči – LB James Folston a CB Jocquez Kalili.

James Folston Jr. má 23 rokov a je nováčik. Jeho otec je bývalý hráč NFL, ktorý prešiel draftom v roku 1994 v druhom kole. Kariéru nemal úplne oslnivú a v drese LA/Oakland Raiders a Arizony Cardinals odohral 85 zápasov. Junior ide v jeho šľapajách a chce sa pozrieť do NFL, v ktorej by rád zanechal väčšiu stopu ako jeho otec. Aký otec, taký syn platí aj pri Folstonovcoch, keďže obajá sú linebackeri.

Na konci mája ho ako nedraftovaného voľného hráča podpísali Cardinals, nejaký čas strávil aj u Titans. Počas kariéry na University of Pittsburgh nastúpil do 43 zápasov, v ktorých pozbieral 47 tacklov (30 sólovo), 3.5 tackle pre stratu a 1.5 sacku. Nosiť bude číslo 49.

Packers týmto podpisom zväčšili hĺbku na pozícii LB, navyše po zranení Curtisa Boltona. Jeho doba zotavenia zatiaľ nie je známa. Sám hráč povedal, že si nemyslí, že je to ACL, no musí podstúpiť ďalšie testy a až potom sa bude presne vedieť, aký je rozsah zranenia.

Jocquez Kalili má 23 rokov, taktiež je nováči. Je to poriadne tvrdý corner. Počas svojej kariéry na University of Nevada-Las Vegas si vyslúžil prívlastok „The hardest hitting corner in college.“ Za školu nazbieral počas dvoch sezón 64 tacklov a tri fumble.

Do sveta NFL sa dostal vďaka Jacksonville Jaguars, ktorí ho podpísali 12. mája. Na drese bude mať číslo 47.

Podľa ďalších informácií Packers „uchmatli“ z waiver listiny aj LB Nicholasa Grigsbyho, ktorého dnes poslali preč Ravens. 27 ročný nedfratovaný hráč má za sebou už tri roky v NFL. Strávil ich v LA Rams, Baltimore Ravens, New England Patriots, Detroit Lions a túto offseason opäť v Ravens. S Patriotmi sa pozrel do finále ligy, v ktorom však boli úspešnejší Eagles z Philadelphie. 

Oren Burks a Curtis Bolton sú zranení, takže Gute chce na pozícii ILB zväčšiť konkurenciu a hĺbku. Grigsby sa tak pridá do skupiny ku Martinezovi, Summersovi, Crawfordovi a Sheldonovi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

V tíme máme aj nového defenzívneho lajnmena!  |